Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

ševča

Cool level: 55
Dana Scullyová

OFF-LINE
Bez nadpisu
26.4.2017 / 22:36:48 (před 21 týdny)

Fruiko napsal(a):

Protože "Chci vidět" člověk nechce ve watchlistu. Je to něco, co výhledově začnu sledovat, ale zatím nesleduji, proto nechci, aby mi to tam strašilo.

Oblíbené (špatně pojmenované) jsou prostě ty co právě sleduji, s tím, že některý (asi ty aktuální mám v zamilovaných) a ty co sleduji nárazově třeba v ignorovaných. Zbytek je rozkoukaný, ale neběží, tak je někde uprostřed (tak to mám já).

Když už jsi to nakousl. Ignorují se ti ignorované někde, nebo je to jen prostě další skupina?

Já nemůžu říct, že mám takhle jasně rozdělené sledování. Oblíbené jsou všecky, co sleduju, zamilované jsou ty, u kterých pozoruju, že si je sem tam pustím celé znova. Chci vidět jsem vždycky brala podobně jako ty - narazím na seriál, co vypadá nadějně, ale kdo na to má teď čas, už tak jich jsou rozdívaných desítky, tak abych na něj nezapomněla, dám do Chci vidět na později. Tahle kategorie mi připadala vždycky nejjasnější.

Fruiko

Cool level: 30
Nathan Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
27.4.2017 / 11:19:00 (před 21 týdny)

ševča napsal(a):

Když už jsi to nakousl. Ignorují se ti ignorované někde, nebo je to jen prostě další skupina?

Já nemůžu říct, že mám takhle jasně rozdělené sledování. Oblíbené jsou všecky, co sleduju, zamilované jsou ty, u kterých pozoruju, že si je sem tam pustím celé znova. Chci vidět jsem vždycky brala podobně jako ty - narazím na seriál, co vypadá nadějně, ale kdo na to má teď čas, už tak jich jsou rozdívaných desítky, tak abych na něj nezapomněla, dám do Chci vidět na později. Tahle kategorie mi připadala vždycky nejjasnější.

Myslím, že ignorované jdou vyignorovat v kalendáři. Většinou tam házím to, co koukám s dabingem a tudíž by mě to v kalendáři spíš otravovalo.

Ale výhledově chci ty skupiny nějak líp pojmenovat / předělat. Ale bude s tím děsná drbačka.

✔ Všechna tahle písmenka napsal samotný zakladatel SerialZone.cz
Miro_CZ

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Počet epizod
19.5.2017 / 14:59:04 (před 18 týdny)
Bylo by možné do Watchlistu přidat počet nezkouknutých epizod daného seriálu? Stačilo by nějaké malé číslo, abych viděl, jestli mi tam od toho seriálu visí jeden poslední aktuální díl, nebo třeba 4 díly za poslední měsíc. Datum vysílání seriálu není vždy směrodatný vzhledem k různým pauzám atd.
Předem děkuji za odpověď
Následující