Diskuzní fórum

Je to jen můj pocit ?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
modešílka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
27. 8. 2017 / 23:47:40 (před 6 roky)
off

A nebo se to děje doopravdy ?
Taky vám to tak příjde, nebo si myslíte, že rok od roku jsou seriály horší a málo propracované ? Protože už ale 2 roky hledám seriál který by mně zaujal a pokud mne nějaký zaujme, tak ho hned zase zruší, na rozdíl od roku třeba 2014 ve kterém jsem měla hned 15 oblíbených seriálů a nevěděla jsem který dřív sledovat :D A nebo je to opravdu jen můj pocit ?

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
28. 8. 2017 / 02:09:53 (před 6 roky)
off
modešílka napsal(a):

A nebo se to děje doopravdy ?
Taky vám to tak příjde, nebo si myslíte, že rok od roku jsou seriály horší a málo propracované ? Protože už ale 2 roky hledám seriál který by mně zaujal a pokud mne nějaký zaujme, tak ho hned zase zruší, na rozdíl od roku třeba 2014 ve kterém jsem měla hned 15 oblíbených seriálů a nevěděla jsem který dřív sledovat :D A nebo je to opravdu jen můj pocit ?

Spíš jsi náročnější. Já taky sleduju, že rok od roku mě zaujme méně seriálů, ale když se podívám, které seriály mě zaujalay před třemi čtyřmi roky, dnes bych se na většinu z nich nepodíval. Najít kvalitní seriál v dnešní době není těžké, pokud zrovna nehledáš deset klonů Big Bang Theory.

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
28. 8. 2017 / 11:38:04 (před 6 roky)
off

Já když jsem byla malá, tak bylo opravdu málo seriálu, které bych odsoudila nebo se na ně nedokázala dívat, postupem času jsem mnohem náročnější a vybíravá. Taky je to možná tím, že v seriálovém světě se ujala recyklace, protože nápady docházejí.
Či prostě jen tyto dva roky nevyšly seriály, které by se ti nějak trefily do noty, holt každý den není posvícení.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař