Diskuzní fórum

Nejde mi změnit zapomenuté heslo

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
evkamat009@seznam.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
10. 2. 2011 / 20:35:40 (před 13 roky)
off

Jsem tady přihlášená jako Eviik a mám doma stále (automaticky) přihlášeno, ale jakmile jsem se chtěla přihlásit z jiného počítače, zjistila jsem, že jsem asi zapoměla heslo (ačkoli používám jen jedno a to nesouhlasí). Nechala jsem si poslat mail na reset hesla, ale jakmile to udělám, ukáže se mi:
Chyba: Bohužel ověřovací kód nesouhlasí.

Nevím, co s tím mám dělat, zdřejmě je to nějak špatně nastavené, protože jsem to zkoušela asi 10x a nic.

Doufám, že to píšu na správné místo, neboť zatím se mi nic takového nestalo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
10. 2. 2011 / 21:03:25 (před 13 roky)
off
evkamat009@seznam.cz napsal(a):

Jsem tady přihlášená jako Eviik a mám doma stále (automaticky) přihlášeno, ale jakmile jsem se chtěla přihlásit z jiného počítače, zjistila jsem, že jsem asi zapoměla heslo (ačkoli používám jen jedno a to nesouhlasí). Nechala jsem si poslat mail na reset hesla, ale jakmile to udělám, ukáže se mi:
Chyba: Bohužel ověřovací kód nesouhlasí.

Nevím, co s tím mám dělat, zdřejmě je to nějak špatně nastavené, protože jsem to zkoušela asi 10x a nic.

Doufám, že to píšu na správné místo, neboť zatím se mi nic takového nestalo.

Už podle nicku je poznat, že jsi přihlášená pomocí seznam účtu. To pak totiž heslo nejde změnit protože se přihlašuješ pomocí účtu na seznamu. U nás jen do přihlašovacího jména zadáš adresu, kde lze ověřit jestli jsi to opravdu ty a seznam nám už řekne, jestli tě můžeme přihlásit nebo ne.

Pokusím se to do budoucna vyřešit nějak, aby účty šly sjednotit a nedocházelo k zmatkům.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Eviik
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
12. 2. 2011 / 17:44:36 (před 13 roky)
off

Tak děkuji za pomoc, už jsem doma a na heslo jsem se rozpoměla, takže je vše v pořádku.

Pozn.: Pokud by se tenhleten problém s účty s maily na seznamu do budoucna vyřešil, byla bych jeno ráda :)

avatar uživatele
Raven.S@seznam.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
25. 5. 2011 / 00:47:53 (před 12 roky)
off

Já mám zase problém se změnou nicku. Při změně mi to nebere moje heslo (současné) pro ověření.
Dávám tam heslo jako na emailu a pořád to hlásí "špatné heslo". Zkoušel jsem i všechny moje hesla a nic.

Díky za odpověď

avatar uživatele
Peťule2222
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
18. 8. 2011 / 21:42:56 (před 12 roky)
off

Doma na počítači jsem přihlášená automaticky, ale když jsem se zkoušela přihlásit na jiném počítači, tak mi to napsalo, že jméno, nebo heslo není v pořádku, ale jsem si jistá, že jméno je v pořádku. A když jsem si chtěla změnit heslo tady na stránkách, ta mi to vzalo heslo (které jsem napsala do políčka staré heslo) a napsalo, e aktualizace údajů dopadla v pořádku. Ale když toto heslo napíšu při přihlášení, tak mi to nahlásí chybu. Prosím pomoc, co s tím?

avatar uživatele
Endyro
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
20. 12. 2012 / 08:41:40 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Už podle nicku je poznat, že jsi přihlášená pomocí seznam účtu. To pak totiž heslo nejde změnit protože se přihlašuješ pomocí účtu na seznamu. U nás jen do přihlašovacího jména zadáš adresu, kde lze ověřit jestli jsi to opravdu ty a seznam nám už řekne, jestli tě můžeme přihlásit nebo ne.

Pokusím se to do budoucna vyřešit nějak, aby účty šly sjednotit a nedocházelo k zmatkům.

Už je to skoro dva roky - změnilo se něco? Také se přihlašuji přes Seznam.cz a ukázalo se, že to nebyla nejšťastnější volba. Dal bych přednost přímému přihlášení jméno-heslo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
20. 12. 2012 / 09:28:45 (před 11 roky)
off
Endyro napsal(a):

Už je to skoro dva roky - změnilo se něco? Také se přihlašuji přes Seznam.cz a ukázalo se, že to nebyla nejšťastnější volba. Dal bych přednost přímému přihlášení jméno-heslo.

Nastavit správný mail, nechat si poslat zapomenuté heslo...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Endyro
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
20. 1. 2013 / 11:14:48 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Nastavit správný mail, nechat si poslat zapomenuté heslo...

O to mi nejde, mail mám správný a heslo znám. Jen bych se radši přihlašoval přímo přes login a heslo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
20. 1. 2013 / 11:31:28 (před 11 roky)
off
Endyro napsal(a):

O to mi nejde, mail mám správný a heslo znám. Jen bych se radši přihlašoval přímo přes login a heslo.

A co ti v tom brání, když znáš mail a heslo?

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.