Diskuzní fórum

Uhádni seriál podle obrázků

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
24. 4. 2014 / 14:57:33 (před 9 roky)
off
dubakm napsal(a):

jo. Tolik práce a přijde si ,, kafíčko" a šlus :-)))

jo, když dorazí inekafe, je to tutovka. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
24. 4. 2014 / 15:02:42 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

jo, když dorazí inekafe, je to tutovka. :-)

a to ešte neviete, že sa mi tentokrát nechcelo robiť vlastný screen, ako som to doteraz robil vždy, ale iba som stiahol obrázok z netu :D ale zase je to veľmi ľahké a robím tým jeden test, takže ;) na!

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
dubakm
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
24. 4. 2014 / 15:08:57 (před 9 roky)
off

South Park skřížený s Family Guy :-)

Tomorrow's life is too late. Live today. Experience is what you get when you didn't get what you wanted.
Editováno: 1x | Naposledy: 24. 4. 2014 / 15:10:32
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
24. 4. 2014 / 15:11:49 (před 9 roky)
off
dubakm napsal(a):

South Park skřížený s Family Guy :-)

čože?! no, nebudem sa k tomu radšej vyjadrovať, neviem, či to bol pokus o vtip alebo vážne hádaš :) ak hádaš, tak daj tip, ak nie, tak nie ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
24. 4. 2014 / 15:23:48 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

čože?! no, nebudem sa k tomu radšej vyjadrovať, neviem, či to bol pokus o vtip alebo vážne hádaš :) ak hádaš, tak daj tip, ak nie, tak nie ;)

You got me. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
24. 4. 2014 / 15:30:36 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

You got me. :-)

a nie je to žiadny photoshop ani skicár, proste toto bolo normálne v jednom seriáli :))

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
24. 4. 2014 / 15:35:31 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

a nie je to žiadny photoshop ani skicár, proste toto bolo normálne v jednom seriáli :))

Já vím, kde to bylo, bohužel... :-( Když jsem kdysi sledoval seriál, na který tento obrázek naráží, tak jsem si naschvál pouštěl i díly ostatních seriálů, které na ten mnou sledovaný seriál narážely, a toto bylo mezi nimi. A věř mi, zarylo se mi to do paměti. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
24. 4. 2014 / 15:46:37 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Já vím, kde to bylo, bohužel... :-( Když jsem kdysi sledoval seriál, na který tento obrázek naráží, tak jsem si naschvál pouštěl i díly ostatních seriálů, které na ten mnou sledovaný seriál narážely, a toto bylo mezi nimi. A věř mi, zarylo se mi to do paměti. :-)

ako by povedal ktokoľvek v Pretty Little Liars, "It's complicated" :D aj ja som sa v tom stratil už :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
24. 4. 2014 / 16:18:09 (před 9 roky)
off

No to som zvedavá, z akého seriálu to je.. Lebo na nete som našla len dačo po španielsky a nerozumiem tomu :D

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
24. 4. 2014 / 16:25:32 (před 9 roky)
off
Lill napsal(a):

No to som zvedavá, z akého seriálu to je.. Lebo na nete som našla len dačo po španielsky a nerozumiem tomu :D

myslel som si, že to bude do 5 minút uhádnuté, lebo istý aspekt toho obrázku je jednoznačne z toho jedného seriálu, a žiadneho iného ;) ten, kto videl aspoň 1 obrázok z hádaného seriálu za život, tak to predsa musí vidieť :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."