Diskuzní fórum

Automatické odhlašování

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
SackX
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
28. 10. 2011 / 22:49:33 (před 12 roky)
off

Ahoj, nevim jestli se to tu nějak řešilo, ale nepochopil jsem funkci automatického odhlášení a už vůbec ne té hlášce v notifikaci. O to míň to chápu, pokud jsem trvale přihlášený.

Toto není ani mail, ani bankovní nebo jinak "extremně" zabezpečený web a tak bych se chtěl zeptat, jestli by alespoň pro ty trvale přihlášené, nešla hláška, že za minutu mě odhlásí, vypnout.

Mam to tu většinou jako připnuté okno v prohlížeči a když makám, každou půlhodinu mi to přehodí panel na toto okno.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
28. 10. 2011 / 23:27:21 (před 12 roky)
off

Mám pocit, že v nastavení ta hláška jde vypnout ;-)
Položka "Varování před ohlášením:" v záložce "Obecné".

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
29. 10. 2011 / 10:05:40 (před 12 roky)
on

Ono to je dokonce defaultně vyplé... Takže je hrozně legrační stěžovat si na něco, co jsem si zapnul...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Hrus
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
14. 11. 2011 / 10:11:08 (před 12 roky)
off

Ono jde hlavně o to, že je zbytečný, aby to vůbec člověka odhlašovalo. Příklad - mám otevřený serialzone a dívám se na nějakej seriál - skončí díl a chci hned ohodnotit epizodu, popřípadě stáhnout titulky k další (a poděkovat za ty minulé) - a to nemůžu, protože jsem odhlášený - ať už s hláškou nebo bez ní.
Nejsem si jistý, jestli to nejde někde nastavit, aby mě to neodhlašovlao, ale ve staré vezi mi to nedělalo...

Editováno: 1x | Naposledy: 14. 11. 2011 / 10:15:44
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
14. 11. 2011 / 10:28:58 (před 12 roky)
on
Hrus napsal(a):

Ono jde hlavně o to, že je zbytečný, aby to vůbec člověka odhlašovalo. Příklad - mám otevřený serialzone a dívám se na nějakej seriál - skončí díl a chci hned ohodnotit epizodu, popřípadě stáhnout titulky k další (a poděkovat za ty minulé) - a to nemůžu, protože jsem odhlášený - ať už s hláškou nebo bez ní.
Nejsem si jistý, jestli to nejde někde nastavit, aby mě to neodhlašovlao, ale ve staré vezi mi to nedělalo...

Technické omezení. Server po určité době prostě smaže všechny sessiony se kterými se určitou dobu nepracovalo. Dělala to předchozí verze úplně stejně jako současná. Jediné řešení je zapnout autologin. Pak člověk odhlášení nepostřehne.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.