Diskuzní fórum

sekce titulky

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
plapol
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
12. 11. 2011 / 19:00:21 (před 12 roky)
off

ocenil bych kdyby u nejnovějších titulku šlo rozkliknou vice titulku než tech 9 co tam je. diky

avatar uživatele
czmimi
Uživatel od první verze | Cool level: 2 | Jake Harper
13. 11. 2011 / 10:01:36 (před 12 roky)
off

Smekám před novým kabátem, ale k tomuto se také přikláním.
Navíc bych uvítal i zobrazení data a času.

avatar uživatele
assbest
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
13. 11. 2011 / 14:57:51 (před 12 roky)
off

predevsim chci podekovat vsem co titulky prekladaji a delaji to ve svym volnym case, ale i serialzone za provoz webu...co me trochu dela problemy je uvadeji ceskych nazvu serialu v sekci titulky (myslim tim nejnovejsi titulky), jaky je duvod k uverejnovani ceskych nazvu serialu misto originalnich (vetsinou anglickych)?

avatar uživatele
trpaslik2
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
17. 11. 2011 / 21:27:23 (před 12 roky)
off

Domnívám se, že nemožnost rozbalení nabídky většího množství nejnovějších titulků je dost zásadní. Ztrácím přehled a titulky začínám vyhledávat jinde.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
17. 11. 2011 / 21:40:56 (před 12 roky)
off
trpaslik2 napsal(a):

Domnívám se, že nemožnost rozbalení nabídky většího množství nejnovějších titulků je dost zásadní. Ztrácím přehled a titulky začínám vyhledávat jinde.

Tomu nerozumím, nahoře máte abecedu a protože se vám nechce klepnout na písmeno, tak jdete jinam? :-) Zvláštní...

Nicméně o stránce s větším počtem naposledy přidaných uvažujeme. Přidáváme neustále nové drobnosti, buďte trochu trpěliví ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
17. 11. 2011 / 21:42:14 (před 12 roky)
off
assbest napsal(a):

predevsim chci podekovat vsem co titulky prekladaji a delaji to ve svym volnym case, ale i serialzone za provoz webu...co me trochu dela problemy je uvadeji ceskych nazvu serialu v sekci titulky (myslim tim nejnovejsi titulky), jaky je duvod k uverejnovani ceskych nazvu serialu misto originalnich (vetsinou anglickych)?

Záleží na tom, jak máte nastavené vlastní preference ;-) Každý si ve svém nastavení může zvolit, dza preferuej originální nebo české názvy. Pozor ale, dopad to má samozřejmě na celý portál.

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
plapol
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
19. 11. 2011 / 10:58:23 (před 12 roky)
off

jde o to že sleduji těch serialu víc a sem tam mě něco uteče a tak podle udělanejch titulku poznam že se vysílal. taky podle titulku jsem několikrat narazil na novej serial co mě zaujal

avatar uživatele
Ciclonwar
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
19. 11. 2011 / 17:02:03 (před 12 roky)
off

Od toho, abys poznal, co už se vysílalo tu je přece watchlist, ne?

avatar uživatele
single
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
19. 11. 2011 / 20:35:07 (před 12 roky)
off
megawir napsal(a):

Tomu nerozumím, nahoře máte abecedu a protože se vám nechce klepnout na písmeno, tak jdete jinam? :-) Zvláštní...

Já rozumím. Sleduju osm seriálů a nebudu všechny prohrabávat jestli náhodou už nejsou nové titulky. Jdu na titulky.com a tam mi 50 posledních vyjede na jedno kliknutí. Pokud to podobným způsobem vylepšíte, určitě vám budou lidi vděční.

Ten vočlist je taky dobrej, že má odkaz na titulky ale není v něm vidět, který díl je poslední dokončený.

avatar uživatele
Ciclonwar
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
20. 11. 2011 / 17:58:57 (před 12 roky)
off
single napsal(a):

Já rozumím. Sleduju osm seriálů a nebudu všechny prohrabávat jestli náhodou už nejsou nové titulky. Jdu na titulky.com a tam mi 50 posledních vyjede na jedno kliknutí. Pokud to podobným způsobem vylepšíte, určitě vám budou lidi vděční.

Ten vočlist je taky dobrej, že má odkaz na titulky ale není v něm vidět, který díl je poslední dokončený.

Já nevím jak tobě, ale mně to ve watchlistu zobrazuje odkaz na titulky jen když už jsou k tomu dílu hotové. Takže ve watchlistu jasně vidím u všech sledovaných seriálů, zda už jsou titulky. Nebo tomu tak není?

1/2
12