Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Vasek2015
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
18. 11. 2011 / 19:12:17 (před 12 roky)
off

zrovna jsem si nastavoval Sanctuary abych měl ve watchlistu epizodu s04e06 (přidáno tak že jsem dal oblíbit a vybral epizodu u které jsem skončil) a bohužel ve watchlistu ji nevidím at dělám co dělám :( jak je to stím watchlistem vlastně?

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
18. 11. 2011 / 19:21:38 (před 12 roky)
off
Vasek2015 napsal(a):

zrovna jsem si nastavoval Sanctuary abych měl ve watchlistu epizodu s04e06 (přidáno tak že jsem dal oblíbit a vybral epizodu u které jsem skončil) a bohužel ve watchlistu ji nevidím at dělám co dělám :( jak je to stím watchlistem vlastně?

Mrkni se sem, pokud tam nenajdeš odpověď na své problémy, dej vědět :-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
18. 11. 2011 / 19:38:06 (před 12 roky)
on
Vasek2015 napsal(a):

zrovna jsem si nastavoval Sanctuary abych měl ve watchlistu epizodu s04e06 (přidáno tak že jsem dal oblíbit a vybral epizodu u které jsem skončil) a bohužel ve watchlistu ji nevidím at dělám co dělám :( jak je to stím watchlistem vlastně?

Ahoj,
zatím jsme neměli žádnou další v databázi, takže se nemělo co zobrazit. Teď už tam naskočila 4x07, takže předpokládám, že se ti objevila i ve watchlistu. ;-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Vasek2015
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
18. 11. 2011 / 19:55:01 (před 12 roky)
off

jo ted už ji tam vidím :) takže jestli to chápu dobře tak v databázi musí být uveden další díl aby to bylo ve watchlistu? dejme tomu že když ohodnotím poslední díl co jsem viděl a další tedy nebude v databázi tak mi seriál zmizí z watchlistu a objeví se až když dáte další do databáze? :)

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
18. 11. 2011 / 20:05:02 (před 12 roky)
off
Vasek2015 napsal(a):

jo ted už ji tam vidím :) takže jestli to chápu dobře tak v databázi musí být uveden další díl aby to bylo ve watchlistu? dejme tomu že když ohodnotím poslední díl co jsem viděl a další tedy nebude v databázi tak mi seriál zmizí z watchlistu a objeví se až když dáte další do databáze? :)

Přesně tak ;-) Je to popsáno i ve FAQ. Watchlist je v podstatě tv program a pokud nejsou známa data vysílání dalších částí, nemohou tam epizody být ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Vasek2015
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
18. 11. 2011 / 20:25:26 (před 12 roky)
off

ach tak :) a nebyla by možnost si v nastavení třeba nastavit že nechci aby mi to mizelo? :) ted zrovna jsem koukal na Eureku :) tam máte že je 5x01 je k dispozici v databázi ale jelikož nikdo nedoplnil datum vysílání tak ji tam nevidím (i když podle sff.cz eureka začíná 5x00(vánoční speciál)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
18. 11. 2011 / 20:57:01 (před 12 roky)
on
Vasek2015 napsal(a):

ach tak :) a nebyla by možnost si v nastavení třeba nastavit že nechci aby mi to mizelo? :) ted zrovna jsem koukal na Eureku :) tam máte že je 5x01 je k dispozici v databázi ale jelikož nikdo nedoplnil datum vysílání tak ji tam nevidím (i když podle sff.cz eureka začíná 5x00(vánoční speciál)

Eureku nevidíš, protože ji máš označenou, jako viděnou. Když si ji odoznačíš, tak ti tam taky naskočí (datum na to nemá vliv).

Epizody a jejich data se většinou doplňují automaticky, když se objeví v programu (jelikož boti nejsou zrovna připraveni na nestandardní situace, tak to občas skřípe, ale většinou by to mělo být ok).

Co se týče mizení, je to udělané tak, že načte všechny epizody, co jsi neviděl. Pokud žádná taková není, nemá co načíst (ať už je chyba u nás, že nemáme kompletní databázi, nebo je to tím, že jsi dokoukal seriál do absolutního konce). Navíc myslím, že to tak je i logické.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Vasek2015
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
18. 11. 2011 / 21:01:54 (před 12 roky)
off

jo už jsem to pochopil :) já dělal tu chybu že jsem se díval co jsem naposled viděl a dával jsem o číslo víc :)

avatar uživatele
Anyk
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
20. 11. 2011 / 16:47:34 (před 12 roky)
off

Ahoj, já mám problém s tím, že když seriál přidám do oblíbených, objeví se ta tabulka, kolik dílů jsem viděla (žádný, všechny, jen některé). Já sice kliknu na jednu z možností (ve většině případů na možnost, že jsem viděla všechny díly), ale nic se neděje, tabulka nezmizí a tudíž se mi zvolená možnost ani neprojeví ve watchlistu (tzn. watchlist mi říká, že jsem neviděla ani jednu epizodu)... Má někdo podobný problém?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
20. 11. 2011 / 17:03:44 (před 12 roky)
on
Anyk napsal(a):

Ahoj, já mám problém s tím, že když seriál přidám do oblíbených, objeví se ta tabulka, kolik dílů jsem viděla (žádný, všechny, jen některé). Já sice kliknu na jednu z možností (ve většině případů na možnost, že jsem viděla všechny díly), ale nic se neděje, tabulka nezmizí a tudíž se mi zvolená možnost ani neprojeví ve watchlistu (tzn. watchlist mi říká, že jsem neviděla ani jednu epizodu)... Má někdo podobný problém?

Občas to dělá v IEčku. Na opravě pracujeme.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
1/11
1234567 ... 11