Diskuzní fórum

Seznam

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
10. 3. 2012 / 21:44:03 (před 12 roky)
off

Možná existuje. Nevím, nikde jsem ho nenašla. Možná ho už někdo navrhoval. Prostě, bylo by fajn, mít někde vypsaný všechny redaktory. Nebo rovnou všechny uživatele.

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
24. 5. 2012 / 02:43:41 (před 11 roky)
off
USS Odyssea napsal(a):

Možná existuje. Nevím, nikde jsem ho nenašla. Možná ho už někdo navrhoval. Prostě, bylo by fajn, mít někde vypsaný všechny redaktory. Nebo rovnou všechny uživatele.

Ha! Právě jsem se chtěla zeptat, jestli tu existuje něco jako seznam redaktorů...
Abych věděla, komu můžu případně napsat a požádat o doplnění nebo změny... abych pořád neotravovala Fruika:)

Přiznám, že jsem zkoušela hledat, ale nenašla...:)

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
24. 5. 2012 / 09:18:19 (před 11 roky)
off
USS Odyssea napsal(a):

Možná existuje. Nevím, nikde jsem ho nenašla. Možná ho už někdo navrhoval. Prostě, bylo by fajn, mít někde vypsaný všechny redaktory. Nebo rovnou všechny uživatele.

ani v redakčním systému? tak to je na pováženou ;) asi by to bylo fajn dodělat do "Kdo je online" - např. tlačítkem "Vypsat jen redaktory".

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
24. 5. 2012 / 11:37:22 (před 11 roky)
off
Seraphine313 napsal(a):

ani v redakčním systému? tak to je na pováženou ;) asi by to bylo fajn dodělat do "Kdo je online" - např. tlačítkem "Vypsat jen redaktory".

Supr nápad

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.