Diskuzní fórum

Vyuzit oznacovanie oblubenych a urobit uzivatelom ich osobnu stranku

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
rony
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
18. 4. 2012 / 17:17:02 (před 12 roky)
off

Nepaci sa mi stranka so srdieckom, je to len jednoduchy zoznam toho, co som zaklikal, to moze zostat, no potreboval by som moju osobnu stranku, kde sa budu prioritne zobrazovat veci k serialom, ktore som zaklikol ako oblubene a zamilovane ;-)

Takze aby som tam mal boxy s nazvom serialu zoradene a zvyraznovane podla dolezitosti a aktualnosti - ak si zaklikam, ze ma u konkretneho serialu zaujimaju clanky, titulky, terminy novych dielov, tak sa to tam objavi.

Malo by byt teda mozne aj u kazdeho serialu zaznacit, ktore sekcie ma prioritne zaujimaju a ktore vobec.

Aby mi stacilo cojaviem prist na rony.serialzone.cz a tam sa dozviem co potrebujem. Pripadne vyhradit nejaky postranny box na tipy na nove veci, nove serialy atd.

Podporte tento moj navrh ak sa vam zda dobry :)

edit: kludne by stacilo rozsirit podstranku Watchlist (aj ked ten nazov je trochu nieco ine ako popisujem vyssie), ten totiz funguje celkom dobre na rychly prehlad toho, co mam zaklikat ako pozrete a ohodnotit to. To mi ale moc informacii nedava, (neviem, ci su titulky, ci niekto nenapisal clanok a pod.)

/\/\ .\ > .\ /
Editováno: 1x | Naposledy: 18. 4. 2012 / 17:29:42
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
18. 4. 2012 / 18:35:32 (před 12 roky)
off
rony napsal(a):

Nepaci sa mi stranka so srdieckom, je to len jednoduchy zoznam toho, co som zaklikal, to moze zostat, no potreboval by som moju osobnu stranku, kde sa budu prioritne zobrazovat veci k serialom, ktore som zaklikol ako oblubene a zamilovane ;-)

Takze aby som tam mal boxy s nazvom serialu zoradene a zvyraznovane podla dolezitosti a aktualnosti - ak si zaklikam, ze ma u konkretneho serialu zaujimaju clanky, titulky, terminy novych dielov, tak sa to tam objavi.

Malo by byt teda mozne aj u kazdeho serialu zaznacit, ktore sekcie ma prioritne zaujimaju a ktore vobec.

Aby mi stacilo cojaviem prist na rony.serialzone.cz a tam sa dozviem co potrebujem. Pripadne vyhradit nejaky postranny box na tipy na nove veci, nove serialy atd.

Podporte tento moj navrh ak sa vam zda dobry :)

edit: kludne by stacilo rozsirit podstranku Watchlist (aj ked ten nazov je trochu nieco ine ako popisujem vyssie), ten totiz funguje celkom dobre na rychly prehlad toho, co mam zaklikat ako pozrete a ohodnotit to. To mi ale moc informacii nedava, (neviem, ci su titulky, ci niekto nenapisal clanok a pod.)

Něco podobného je v plánu (trochu jiný koncept, ale ve finále to je asi to stejné). I když tvůj návrh je také zajímavý a možná i snadněji realizvatelný.

P.S. Titulky jsou taky ve watchlistu.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Mili92
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
19. 4. 2012 / 08:53:42 (před 12 roky)
off
rony napsal(a):

Nepaci sa mi stranka so srdieckom, je to len jednoduchy zoznam toho, co som zaklikal, to moze zostat, no potreboval by som moju osobnu stranku, kde sa budu prioritne zobrazovat veci k serialom, ktore som zaklikol ako oblubene a zamilovane ;-)

Takze aby som tam mal boxy s nazvom serialu zoradene a zvyraznovane podla dolezitosti a aktualnosti - ak si zaklikam, ze ma u konkretneho serialu zaujimaju clanky, titulky, terminy novych dielov, tak sa to tam objavi.

Malo by byt teda mozne aj u kazdeho serialu zaznacit, ktore sekcie ma prioritne zaujimaju a ktore vobec.

Aby mi stacilo cojaviem prist na rony.serialzone.cz a tam sa dozviem co potrebujem. Pripadne vyhradit nejaky postranny box na tipy na nove veci, nove serialy atd.

Podporte tento moj navrh ak sa vam zda dobry :)

edit: kludne by stacilo rozsirit podstranku Watchlist (aj ked ten nazov je trochu nieco ine ako popisujem vyssie), ten totiz funguje celkom dobre na rychly prehlad toho, co mam zaklikat ako pozrete a ohodnotit to. To mi ale moc informacii nedava, (neviem, ci su titulky, ci niekto nenapisal clanok a pod.)

Dobrý nápad :)

Milád
avatar uživatele
rony
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
25. 9. 2012 / 16:22:45 (před 11 roky)
off

rad by som, aby ostatni mohli pripadne vidiet Moje serialy (oblubene) resp. Watchlist, je to nejako mozne?

Hlavne mi ide o to, ze ked niekto chce poradit serial, tak neviem, ktore videl/nevidel a jedno z rieseni je, nech vyklika na takomto webe, co videl a potom by som si chcel porovnat s mojimi.

Dokonca aj nieco ako "porovnajme" si svoje oblubene serialy, to by stalo za to :-)

/\/\ .\ > .\ /
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
25. 9. 2012 / 16:34:15 (před 11 roky)
off
rony napsal(a):

rad by som, aby ostatni mohli pripadne vidiet Moje serialy (oblubene) resp. Watchlist, je to nejako mozne?

Hlavne mi ide o to, ze ked niekto chce poradit serial, tak neviem, ktore videl/nevidel a jedno z rieseni je, nech vyklika na takomto webe, co videl a potom by som si chcel porovnat s mojimi.

Dokonca aj nieco ako "porovnajme" si svoje oblubene serialy, to by stalo za to :-)

Přes osobní statistiky. Čísla oblíbených / těch ve watchlistu jsou klikací.

Porovnávání tu je taky, ale je nedotažený, tak je to spíš secret feature...

Zapíná se přidáním ?porovnani=ano za adresu profilu s hodnocením.

S přímým provnáním oblíbených, to není špatný nápad, budu přemýšlet jak to zakomponovat...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.