Diskuzní fórum

ako spustiť serial

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
motyl77
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
6. 8. 2012 / 14:20:15 (před 11 roky)
off

ahoj
prave som sa zaregistrovala,chcela by som pozerať tal.serial blaznive lasky a nejde mi...
Ako na to?
dakujem

avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
6. 8. 2012 / 14:31:24 (před 11 roky)
off

tak tu asi nijako,stránka neslúži ako sledovanie seriálov na internete ale na niečo iné (na sťahovanie titulkov,čítaní/pridávaní hodnotení seriálov,urobenie si wishlistu atď)

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
Hafu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
8. 8. 2012 / 17:57:52 (před 11 roky)
off

Ahojky, jsem tu nová a doufala jsem, že shlédnu díly, které mi v televizi unikly, ale nikde nemůžu najít "promítání". Jsem nadšeným divákem od prvních dílů a proto konec čtvrté řady na Universal Channel, který mi TV nějak odmítla natočit, docela postrádám. Děkuji za odpověď, jak na to.

Hafu
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
8. 8. 2012 / 18:21:05 (před 11 roky)
off
Hafu napsal(a):

Ahojky, jsem tu nová a doufala jsem, že shlédnu díly, které mi v televizi unikly, ale nikde nemůžu najít "promítání". Jsem nadšeným divákem od prvních dílů a proto konec čtvrté řady na Universal Channel, který mi TV nějak odmítla natočit, docela postrádám. Děkuji za odpověď, jak na to.

Tady se na seriály nedá dívat...viz. příspěvek výš.

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
8. 8. 2012 / 18:21:51 (před 11 roky)
off
Hafu napsal(a):

Ahojky, jsem tu nová a doufala jsem, že shlédnu díly, které mi v televizi unikly, ale nikde nemůžu najít "promítání". Jsem nadšeným divákem od prvních dílů a proto konec čtvrté řady na Universal Channel, který mi TV nějak odmítla natočit, docela postrádám. Děkuji za odpověď, jak na to.
Kahlan napsal(a):

tak tu asi nijako,stránka neslúži ako sledovanie seriálov na internete ale na niečo iné (na sťahovanie titulkov,čítaní/pridávaní hodnotení seriálov,urobenie si wishlistu atď)
avatar uživatele
Thomm97
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
28. 8. 2012 / 20:40:21 (před 11 roky)
off

Přesně , SerialZone neslouží k online sledování seriálů ,ale je to něco jako sociální síť zaměřená na seriály, takový seriálový portál :D

Don´t Blink!
avatar uživatele
Wafe
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 1. 2013 / 22:49:12 (před 11 roky)
off
bathory napsal(a):

ale fakt o čom to tu je ?? ak si chcem niečo pozrieť ale sa o tom dočítať???

Já se také chci na seriály dívat a ne si o nich jen číst, nicméně bez SZ bych nevěděla na co se koukat. Ze svého okolí jsem největší seriálový maniak já a seriály mi prostě postupně došly, zatímco teď se SZ nevím co zkouknout dřív :)
Pěkná vychytávka je taky watchlist, díky kterému si nemusím pamatovat kdy vychází jaký z patnácti ongoing seriálů, které sleduji ;)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
15. 1. 2013 / 23:39:28 (před 11 roky)
off
bathory napsal(a):

ale fakt o čom to tu je ?? ak si chcem niečo pozrieť ale sa o tom dočítať???

Sakra k čemu je IMDb a ČSFD? Vždyť se tam nedají přehrávat filmy a dá se tam o nich jen číst. Asi by se tyhle stránky měly taky zrušit...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 2x | Naposledy: 15. 1. 2013 / 23:39:49
avatar uživatele
rebekawolfava
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
18. 1. 2013 / 21:13:15 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Sakra k čemu je IMDb a ČSFD? Vždyť se tam nedají přehrávat filmy a dá se tam o nich jen číst. Asi by se tyhle stránky měly taky zrušit...

No já třeba stahuju díly (třeba wilfred)na http://www.uloz.to tady se dycky jen kouknu kdy vyjde na stažení:) Druhá serie už aby tu byla.:)i na tom ulozto:) Ona tu je ale neví se datum:)

avatar uživatele
veronika.pruchova.redzi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
3. 2. 2014 / 06:23:10 (před 10 roky)
off

Ahojky jsem tu nova a chtela bych se poptat na seriál chirurgove...kde stahnu všehny epizody v češtine.Díky :-)

1/2
12