Diskuzní fórum

Sledování seriálů, statistiky, nové díly

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
11. 3. 2008 / 09:13:35 (před 16 roky)
off

narazil jsem díky Morpheovi na tuhle stránku: http://www.myepisodes.com,
když si tam zadáte "svoje seriály", upozorňuje to na nové díly, sčítá statistiku kolik hodin jste např za poslední rok strávili koukáním na seriály a podobně :-)

znáte někdo? využíváte někdo? zkušenosti? pozitivní, negativní?

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
11. 3. 2008 / 14:32:55 (před 16 roky)
off
184268 napsal(a):



nemam je jen kvuli tomuhle , protoze vetsinou tyhle prspevky se smazou...

A ty se divíš? To jsou vždycky příspěvky, že by si člověk nohu za krk strčil...
A propo, párkrát jsem jí zkoušel, ale jsem z toho vždycky nějaký zmatený, nenašel jsem způsob, jak to využít...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
Editováno: 1x | Naposledy: 11. 3. 2008 / 14:34:48
avatar uživatele
Crazy-Nut*
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
26. 9. 2008 / 23:00:45 (před 15 roky)
off
megawir napsal(a):

narazil jsem díky Morpheovi na tuhle stránku: http://www.myepisodes.com,
když si tam zadáte "svoje seriály", upozorňuje to na nové díly, sčítá statistiku kolik hodin jste např za poslední rok strávili koukáním na seriály a podobně :-)

znáte někdo? využíváte někdo? zkušenosti? pozitivní, negativní?

Slyšim o tom poprvý, ale vypadá to zajímavě ;)

Milovnice seriálů <3
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
27. 9. 2008 / 10:46:25 (před 15 roky)
off

no ja uz tam chodim pravidelne, diky tom usi sleduju, jaky dil jakeho serialu zrovna bezi a co jsem jeste nevidel..
driv jsem na neco porad zapominal, ted uz kdepak :)
supr web..

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
27. 9. 2008 / 10:49:37 (před 15 roky)
off

Zkusila jsem to teď, ale nějak omu zatím nerozumím.:) NEvypadá to špatně, ale já se v tom zatím nijak neorientuju :/

Really evil :)
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
27. 9. 2008 / 13:44:50 (před 15 roky)
off

tak ja vam sepisu maly navod:

po registraci pred sebou poradne nic nemate, takze je potreba pridat serialy, ktere sledujete (a pokud chcete statistiky, kolik mate &quot;odkoukano&quot;, tak i serialy, co jste uz videli)

1. jdete v menu do &quot;Search Shows&quot; a zadejte k vyhledani serial jaky chcete
2. jdete to profilu serialu kliknutim na nazev ve vysledku vyhledavani
3. zaskrtejte si dily ci sezony,co jste videli a kepnete na &quot;save status&quot;
4. kdyz nyni v menu klepnete na &quot;episodes list&quot;, tak v pripade, ze jste pridali serial, co zrovna bezi, mate tam nyni vycet dilu, ktere budou vysilane (ty si pak odskrtavate, jakmile se na ne podivate)
5. pokud si v menu klepnete na &quot;Time I've wasted&quot;, dostanete hruby udaj, kolik jste sledovanim serialu celkem stravili casu

timto zpusobem si pridate vsechyn serialy co chcete a je to.. v menu &quot;episodes list&quot; pak mate paradni preheld o tom,co kd bude vysilano a co jste jeste nevideli ;-)

dotazy? pokud ano, piste, rad zodpovim, pokud budu vedet.. je to vyborna stranka ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
27. 9. 2008 / 14:23:36 (před 15 roky)
off
megawir napsal(a):

tak ja vam sepisu maly navod:

po registraci pred sebou poradne nic nemate, takze je potreba pridat serialy, ktere sledujete (a pokud chcete statistiky, kolik mate &quot;odkoukano&quot;, tak i serialy, co jste uz videli)

1. jdete v menu do &quot;Search Shows&quot; a zadejte k vyhledani serial jaky chcete
2. jdete to profilu serialu kliknutim na nazev ve vysledku vyhledavani
3. zaskrtejte si dily ci sezony,co jste videli a kepnete na &quot;save status&quot;
4. kdyz nyni v menu klepnete na &quot;episodes list&quot;, tak v pripade, ze jste pridali serial, co zrovna bezi, mate tam nyni vycet dilu, ktere budou vysilane (ty si pak odskrtavate, jakmile se na ne podivate)
5. pokud si v menu klepnete na &quot;Time I've wasted&quot;, dostanete hruby udaj, kolik jste sledovanim serialu celkem stravili casu

timto zpusobem si pridate vsechyn serialy co chcete a je to.. v menu &quot;episodes list&quot; pak mate paradni preheld o tom,co kd bude vysilano a co jste jeste nevideli ;-)

dotazy? pokud ano, piste, rad zodpovim, pokud budu vedet.. je to vyborna stranka ;-)

Héééééézky:D

Poslední funkce, která ti ukáže čistý čas seriálů, se mi líbí:D

Really evil :)
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
27. 9. 2008 / 14:31:32 (před 15 roky)
off
Venda K:) napsal(a):



Héééééézky:D

Poslední funkce, která ti ukáže čistý čas seriálů, se mi líbí:D

To mně taky, ale trochu mě děsí, že ačkoliv tam nemám zdaleka vše, tak mi to vypisuje něco přes tři měsíce a týden :-)
Sice to je hrubý čas, ale i tak...

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss