Diskuzní fórum

2.1.8 - Uživatelské statistiky

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
dippy535
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
20. 9. 2012 / 22:44:11 (před 11 roky)
off
Groove napsal(a):

Hehe, skoro 3 měsíce prokoukáno :)
JInak napadla mě taková blbůstka, nebylo špatné přidat záložku něco ve stylu "Aktuálně sleduje" kde by mohl být výpis z watchlistu daného uživatele. Třeba ve stylu název seriálu hodnocení uživatele a třeba i aktuální epizoda. Možná i nějaké nastavení které seriály zobrazit veřejně a které ne.

Tak teoreticky se na to dá podívat, když se mrkneš co má uživatel daný jako oblibený.

avatar uživatele
Groove
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
20. 9. 2012 / 23:29:21 (před 11 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

To už silně zavání šmíráctvím. :D ....

Jojo je to šmíráctví v plné síle :D Ale také by to mohla být dobrá cesta jak objevit dobré nové seriály :) Jak říkám jen blbůstka :)

Editováno: 1x | Naposledy: 20. 9. 2012 / 23:29:33
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
24. 9. 2012 / 16:22:05 (před 11 roky)
off

Taky si myslím, že by bylo fajn přidat celkový čas na SZ :) v prostředním řádku, jak jsou epizody jsou jen dva boxy, tam by se třetí vlezl :)

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
25. 9. 2012 / 15:44:00 (před 11 roky)
on

Tak jsem si vzpomněla, jak ve staré verzi byly v uživatelských statistikách i uživatelé, se kterými si popovídáte nebo něco na ten způsob, prostě seřazení lidi, kteří mají nejvíce shodných hodnocení jako vy.

Neplánuje se to znovu nasadit i teď? :)

Nebo třeba když mrknu na něčí profil, aby se mi ukázalo, kolik (a jaké) máme společných seriálů v oblíbených / zamilovaných? :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
25. 9. 2012 / 16:35:16 (před 11 roky)
on
ragelly napsal(a):

Tak jsem si vzpomněla, jak ve staré verzi byly v uživatelských statistikách i uživatelé, se kterými si popovídáte nebo něco na ten způsob, prostě seřazení lidi, kteří mají nejvíce shodných hodnocení jako vy.

Neplánuje se to znovu nasadit i teď? :)

Nebo třeba když mrknu na něčí profil, aby se mi ukázalo, kolik (a jaké) máme společných seriálů v oblíbených / zamilovaných? :)

Jste se spikli. Na něco oblbenýho jsem teď odpovídal jinde, ale jo budu o tom přemýšlet. :D

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
DRAGON
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
26. 9. 2012 / 02:18:40 (před 11 roky)
off

Teda presne toto mi tu chýbalo. Tak aspoň mám prehľad o tom koľko seriálov som ohodnotil a koľko epizód som videl čo je zaujimavé číslo ktoré sa ale bude postupne zvyšovať. Či už kvôli tomu že sa doplnia epizódy ktoré som už videl alebo proste dopozerám niečo. No i mňa by zaujímal celkový presurfovaný čas na sz bolo by to iste zaujimavé číslo. Predsa len dozvedieť sa že som pozeraním seriálov strávil skoro 7 mesiacov (a to sa nepočítajú seriály ktoré som videl viac krát) je zaujímavé aj keď len približné číslo.

"Did I ever tell you the definition of Insanity? Insanity is doing the exact same f***ing thing over and over and over again, expecting, s**t to change. That is crazy!" Vaas (Far Cry 3)
avatar uživatele
Empty
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
13. 11. 2013 / 21:26:33 (před 10 roky)
off

Napadlo mě, co kdyby se seriálu byla kolonka, kde by bylo kolik procent epizod z daného seriálu se lidem líbilo a nelíbilo.
Nebo také by to mohl mít uživatel zobrazeno u oblíbených seriálů například. :)

3/3
123