Diskuzní fórum

Giftshop - platby

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
koběr
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
21. 9. 2012 / 01:28:22 (před 11 roky)
off

Nova featura giftshop mi prijde jako supr vec, vice bych ale ocenil moznost koupit si dane veci za realne penize. 1. nechce se mi cekat a skudlit body, 2. web navstevuji pravidelne (obzvlaste po jeho prestavbe) nekolik let a chybi mi zde moznost nejak prispet, coz by mi zakoupenim nejake male sluzby navic nebo predmetu vic nez vyhovovalo.

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
21. 9. 2012 / 07:19:45 (před 11 roky)
off
koběr napsal(a):

Nova featura giftshop mi prijde jako supr vec, vice bych ale ocenil moznost koupit si dane veci za realne penize. 1. nechce se mi cekat a skudlit body, 2. web navstevuji pravidelne (obzvlaste po jeho prestavbe) nekolik let a chybi mi zde moznost nejak prispet, coz by mi zakoupenim nejake male sluzby navic nebo predmetu vic nez vyhovovalo.

Ahoj,

Mně se třeba možnost koupit reálné věci pouze za kredity líbí. Člověk potom vidí, jak sis musel máknout abys získal třeba 90 tisíc na komiks Star Wars :) A budeš mít ten příjemný hřejivý pocit, že jsi to dokázal :) A web z toho bude něco mít, protože získat 90 000, to nebude jen tak. :)

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
zipacna
Uživatel od první verze | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
21. 9. 2012 / 10:39:54 (před 11 roky)
off
koběr napsal(a):

Nova featura giftshop mi prijde jako supr vec, vice bych ale ocenil moznost koupit si dane veci za realne penize. 1. nechce se mi cekat a skudlit body, 2. web navstevuji pravidelne (obzvlaste po jeho prestavbe) nekolik let a chybi mi zde moznost nejak prispet, coz by mi zakoupenim nejake male sluzby navic nebo predmetu vic nez vyhovovalo.

Až se tady zavede něco takového jako ty navrhuješ, tak už to bude stát za &#@&@. Aby na mě všude vyskakovali okénka typu "Zaplaťte", "Přispějte", "Výhodná nabídka" apod., to už bych sem asi nelez. Věcné ceny si můžeš koupit kdekoliv na internetu nebo v kamenném obchodě, tohle je tak trochu o něčem jiném.

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
25. 9. 2012 / 21:32:38 (před 11 roky)
on
zipacna napsal(a):

Až se tady zavede něco takového jako ty navrhuješ, tak už to bude stát za &#@&@. Aby na mě všude vyskakovali okénka typu "Zaplaťte", "Přispějte", "Výhodná nabídka" apod., to už bych sem asi nelez. Věcné ceny si můžeš koupit kdekoliv na internetu nebo v kamenném obchodě, tohle je tak trochu o něčem jiném.

úplně s tebou souhlasím

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.