Diskuzní fórum

vkládání obrázků do profilu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
yinloveyang
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
21. 11. 2012 / 20:03:53 (před 11 roky)
off

Ahoj, jsem zde nová. Sice to není úplně můj první profil, ale všude to asi bude jinak. Chtěla bych se zeptat, je tady možné vkládat do profilu obrázky? A jestli ano, jak, díky moc za odpověď. Pa:)

the x-files - your old/my new obsession because we believe in the truth and it's out there
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
22. 11. 2012 / 09:04:35 (před 11 roky)
off
yinloveyang napsal(a):

Ahoj, jsem zde nová. Sice to není úplně můj první profil, ale všude to asi bude jinak. Chtěla bych se zeptat, je tady možné vkládat do profilu obrázky? A jestli ano, jak, díky moc za odpověď. Pa:)

Používá se lasické BBčko... takže [img][/img], kde uprostřed je adresa obrázku...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
cavalcade
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
18. 12. 2013 / 20:54:12 (před 10 roky)
off

Nevím, jestli se to hodí úplně do téhle kategorie, ale...hodně lidí má na profilu ikonky se seriálama plus hodnocení tady ze SerialZone. (víte, co myslím). To se tam dává nějak speciálně, nebo...? :D

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
18. 12. 2013 / 21:00:38 (před 10 roky)
off
cavalcade napsal(a):

Nevím, jestli se to hodí úplně do téhle kategorie, ale...hodně lidí má na profilu ikonky se seriálama plus hodnocení tady ze SerialZone. (víte, co myslím). To se tam dává nějak speciálně, nebo...? :D

Dáva sa to takto:
otvoríš si seriál, kt. si chceš vložiť na profil -
tam si klikneš na Další - Widgety -
a tam máš na výber dve (jedno veľké a jedno malé) a skopíruješ to BB Code do profilu.

A hotovo :)

avatar uživatele
cavalcade
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
18. 12. 2013 / 21:37:03 (před 10 roky)
off
Lill napsal(a):

Dáva sa to takto:
otvoríš si seriál, kt. si chceš vložiť na profil -
tam si klikneš na Další - Widgety -
a tam máš na výber dve (jedno veľké a jedno malé) a skopíruješ to BB Code do profilu.

A hotovo :)

Ó, děkuji, to je přesně to, co jsem hledala! :3