Diskuzní fórum

Limit pro watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Illyria
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
29. 11. 2012 / 22:16:10 (před 11 roky)
off

Chtela jsem se zeptat, kolik dni dopredu mi vyskoci dalsi dil vysilaneho serialu.

Konkretne mam na mysli Mad Men. V epizodach je jiz uvedeno datum premiery dalsi sezony, ale ve watchlistu se mi to jeste neobjevilo. Kolik max. dni dopredu je nastaveny? Treba Californication mi tam strasi uz docela dlouho, tak mne zarazilo, ze treba Mad Men tam jeste nemam.

Predem diky za odpoved :)

avatar uživatele
dippy535
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
29. 11. 2012 / 22:25:03 (před 11 roky)
off

Kde to v těch epizodách vidíš? Já tam mám jen pátou sérii a z 6. série tam ještě není ani díl, tak není co by se objevilo.

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
27. 1. 2013 / 21:58:05 (před 11 roky)
off

Ahojte, snáď mi tu niekto odpíše. (A dúfam, že som to dala približne do dobrej témy.) Ide o to, že som omylom klikla na epizódu, čo som ešte nevidela (premiéru má až za 140 dní), chcela som kliknúť o riadok vyššie. Dá sa mi nejako naspäť nahodiť do watchlistu? Ak nie, tak nič sa nedeje, ale rada by som to tam mala.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
27. 1. 2013 / 22:02:04 (před 11 roky)
on
Lill napsal(a):

Ahojte, snáď mi tu niekto odpíše. (A dúfam, že som to dala približne do dobrej témy.) Ide o to, že som omylom klikla na epizódu, čo som ešte nevidela (premiéru má až za 140 dní), chcela som kliknúť o riadok vyššie. Dá sa mi nejako naspäť nahodiť do watchlistu? Ak nie, tak nič sa nedeje, ale rada by som to tam mala.

Najít epizodu u seriálu a zrušit hodnocení (kliknutím na aktuální hodnocení).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.