Diskuzní fórum

Watchlist (asi) bug

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Lojik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
24. 12. 2012 / 18:51:17 (před 11 roky)
off

Keď pri seriáli vyberiem (omylom) možnosť "Videl som všetko". Keď by som chcel tento stav zresetovať, tak to nejde. Napr. dám seriál "Znelíbit" a hneď potom "Oblíbit" a vyberiem niektorú z prvých epizód tak vo Watchliste sa mi zobrazí aktuálna (ešte neodvysielaná) epizóda. Keď pozerám detaily jednotlivých epizód, tak pri každej je vybrané hodnotenie "Nevím".
Testované na HIMYM. Viem že by sa to dalo vyriešiť ak by som si rozklikol každú epizódu a nastavil pri nej "Ignorovat epizodu", pri 8 sezónach je to celkom problém. Nedalo by sa to spraviť tak, že vždy keď si dám seriál obľúbiť, a vyberiem epizódu, tak by sa predtým vymazali všetky moje hodnotenia (možno len tie ktoré sú "Nevím") a potom by sa nanovo zapísali informácie o videných epizódach.

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
24. 12. 2012 / 21:23:26 (před 11 roky)
on
lenintech napsal(a):

Keď pri seriáli vyberiem (omylom) možnosť "Videl som všetko". Keď by som chcel tento stav zresetovať, tak to nejde. Napr. dám seriál "Znelíbit" a hneď potom "Oblíbit" a vyberiem niektorú z prvých epizód tak vo Watchliste sa mi zobrazí aktuálna (ešte neodvysielaná) epizóda. Keď pozerám detaily jednotlivých epizód, tak pri každej je vybrané hodnotenie "Nevím".
Testované na HIMYM. Viem že by sa to dalo vyriešiť ak by som si rozklikol každú epizódu a nastavil pri nej "Ignorovat epizodu", pri 8 sezónach je to celkom problém. Nedalo by sa to spraviť tak, že vždy keď si dám seriál obľúbiť, a vyberiem epizódu, tak by sa predtým vymazali všetky moje hodnotenia (možno len tie ktoré sú "Nevím") a potom by sa nanovo zapísali informácie o videných epizódach.

Nedalo. Buď rozkliknout každou zvlášť, nebo to nechat tak. Taky to tak u několika seriálů mám a už jsem se na to ptala, opravdu to nejde.

avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
26. 12. 2012 / 02:11:14 (před 11 roky)
off
ragelly napsal(a):

Nedalo. Buď rozkliknout každou zvlášť, nebo to nechat tak. Taky to tak u několika seriálů mám a už jsem se na to ptala, opravdu to nejde.

jako programátor vím že jde všechno :D jenom chtít .. jde to udělat záleží na postavení dorazu.. pomocí selektů a podmínek jde téměř vše.. pokud by se dal příkaz s podmínkami na seriál a uživatele mělo by to jít.. například pokud uživatel x a seriál y proved tento příkaz
příklad smaž hodnocení : uživatel id=27 a seriál id=174 nevím jak je to v db nebo jak přesně vypadají tabulky stránek a jak se vše ukládají ale jde všechno.. nevím jak přesně fungují zda nějak RS nebo jako WIKI já mám třeba tabulku jednu centrální na obsazení dílů seriálu a filmů a jinou samostatnou na hodnocení , názory atd.. tak že mohu zadat id seriál nebo dílu uživatele a upravovat třes funkci SET ale tohle je věc PHP a db .. tak že by to mělo jít pomocí příkazu resetovat hodnocení pro seriál

Romantický seriál
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
26. 12. 2012 / 10:43:55 (před 11 roky)
off

ale já třeba nechci, aby to tak bylo. vemte si takové grey´s anatomy. měla jsem je mezi oblíbenýma, ale finále poslední řady se mi tak nelíbilo, že jsem si je z oblíbených odstranila. kdyby to udělali podle tvého požadavku, všechno hodnocení 8 řad by se mi potom vymazalo a mohla bych začít znovu. že už seriál není, co kdysi, neznamená, že chci kvůli tomu předstírat, že jsem ho nikdy neviděla.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
26. 12. 2012 / 11:56:47 (před 11 roky)
off
Petr Kantor napsal(a):

jako programátor vím že jde všechno :D jenom chtít .. jde to udělat záleží na postavení dorazu.. pomocí selektů a podmínek jde téměř vše.. pokud by se dal příkaz s podmínkami na seriál a uživatele mělo by to jít.. například pokud uživatel x a seriál y proved tento příkaz
příklad smaž hodnocení : uživatel id=27 a seriál id=174 nevím jak je to v db nebo jak přesně vypadají tabulky stránek a jak se vše ukládají ale jde všechno.. nevím jak přesně fungují zda nějak RS nebo jako WIKI já mám třeba tabulku jednu centrální na obsazení dílů seriálu a filmů a jinou samostatnou na hodnocení , názory atd.. tak že mohu zadat id seriál nebo dílu uživatele a upravovat třes funkci SET ale tohle je věc PHP a db .. tak že by to mělo jít pomocí příkazu resetovat hodnocení pro seriál

Děkuji to by mě vůbec nenapadlo... Ale bohužel s databázi o velikosti pár giga a milióny položek se pracuje trochu jinak, aby jedno takové mazání netrvalo celé odpoledne...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
26. 12. 2012 / 14:30:14 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Děkuji to by mě vůbec nenapadlo... Ale bohužel s databázi o velikosti pár giga a milióny položek se pracuje trochu jinak, aby jedno takové mazání netrvalo celé odpoledne...

sorry nechtěl jsem se dotknout. nevím jak jí máš stavěnou atd. jinak giga zabírají videa a titulky, fotky. a miliony položek. no můj kámoš má stránky kde má 10 000 000 tabulky a jede mu to celkem fajn.. i na tyto operace je sice pravda že o jedné 75 000 000 db tabulka pro logování admin záznamů.. jinak tohle se uže dělat když je server a stránky na minimu a pokud máš tabulku správn optimalizovanou a indexy tak to není zas tak náročná operace.. ale ty znáš stránky a db nejlépe tak že.. ale jde to dělat v cyklech tedy třeba o mazání v 100dílných cyklech.. nebo změnách.. v jednom dotazu. když mohu jako uživatel v jednom kliknutí zrušit volbu stejným způsobem lze zmenit třeba v 50 dílech jendnoho cyklu nebo spíše.. napadá mě něco jiného lepšího! nyní..
jak je seznam dílu seriálu upravit jej aby tam šlo zaškrtáváním zvolit epizody a co s tím zda líbí,nelíbí nevím,nebo nic(jakoby vymazat volby) mělo by to jít. a odeslat.. něco jako hromadné hodnocení více nevím protže nevím jak se to zapisuje atd. atd..

Romantický seriál