Diskuzní fórum

titulky

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
simona9611
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
10. 1. 2013 / 03:48:14 (před 11 roky)
off

prosím nejdu mi titulky ked ich stiahnem na tejto stránke? neviete prečo? a ked som stiahla na uložto tak idú .. a už som skúsila viac prehrávačov a neviem prečo,prosím skúste i niekto poradiť,dakujem

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
10. 1. 2013 / 04:36:57 (před 11 roky)
off

Nemusíš téma zakládat víckrát.

1. jsou titulky pojmenované stejně jako video? Pokud si nejsi jistá, zkopíruj název videa bez přípony do názvu titulků. Samozřejmost je, že oba soubory budou ve stejné složce.

2. vyzkoušej The KMPlayer. stačí titulky "přetáhnout" na obrazovku a spustí se ti.

Popřípadě je to nějaká speciální chyba titulků...

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
protivna.baba
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
18. 1. 2013 / 13:19:50 (před 11 roky)
off

Titulky ke všem verzím 10. dílu 8. sezóny jsou poškozené a nepoužitelné. Možná by jim prospělo opětovné nahrání. Někde vznikla chyba.

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
18. 1. 2013 / 13:35:50 (před 11 roky)
off

to bude chyba nekde u tebe, protoze me funguji dobre. Zkusil jsem je stahnout tedka jeste jednou a opet v poradku

avatar uživatele
datel071
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
15. 9. 2013 / 13:25:06 (před 10 roky)
off

Chybka se vloudila, omylem jsem hotové titulky k Peaky Blinders nahrála znovu, místo abych aktualizovala rozpracované. Je možno, prosím, z rozpracovaných nějak smazat? Omlouvám se, už se to nestane (doufám).

avatar uživatele
channina
Uživatel od první verze | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
15. 9. 2013 / 13:34:33 (před 10 roky)
off
datel071 napsal(a):

Chybka se vloudila, omylem jsem hotové titulky k Peaky Blinders nahrála znovu, místo abych aktualizovala rozpracované. Je možno, prosím, z rozpracovaných nějak smazat? Omlouvám se, už se to nestane (doufám).

Mohla bys to třeba přepsat na dvojku, pokud ji budeš dělat :D Pokud ne, napiš zprávu Fruikovi.

What's meant to be, eventually will be.
avatar uživatele
datel071
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
15. 9. 2013 / 14:00:43 (před 10 roky)
off

Dík moc, s tou dvojkou právě zatím nevím, začal překládat i kolega, tak se nejspíš stáhnu.

avatar uživatele
Ladin46
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
27. 10. 2013 / 07:30:17 (před 10 roky)
off

Dobrý den,rád bych poděkoval za titulky,ale odkaz "poděkování" je nefunkční.Mně u seriálu: Jak prosté.

avatar uživatele
21milan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
8. 11. 2013 / 17:22:19 (před 10 roky)
off

Graceland s01e04 Pizza Box - překladatel - kingjonsnow
Stahnul jsem tyto titulky ale vůbec se mi nezobrazí. Otevřel jsem tento soubor v poznámkovém bloku ale tyto titulky nejsou srt. Prosím mohl by to někdo opravit na srt.
Děkuji 21milan

Editováno: 3x | Naposledy: 8. 11. 2013 / 17:31:58