Diskuzní fórum

Hlavní stránka

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Rendy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
20. 2. 2013 / 09:23:41 (před 11 roky)
off

Co přidat na hlavní stránku, jako jsou naposledy přidané seriály a názory, naposledy přidaná videa?

Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích..
avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
20. 2. 2013 / 11:14:40 (před 11 roky)
off

Pridana videa muzes sledovat v Seriály -> POSLEDNÍ ZMĚNY tam je mas vypsany ale jsou tam psany i jiny zmeny tak si to musis projit ale zase si to muzes prochazet den po dnu tak to neni tak hrozny

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
1. 2. 2014 / 13:58:08 (před 10 roky)
off

někdo si ze serialzone asi udělal srandu a posílá sem lidi na sledování seriálů. za poslední 3 dny byla založena 4 témata, kde se lidi ptají jak, že nemůžou přijít na to, kde se to spouští. asi by to chtělo dát někde na hlavní stránku, co za web tohle je :D.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
1. 2. 2014 / 14:20:29 (před 10 roky)
off
ševča napsal(a):

někdo si ze serialzone asi udělal srandu a posílá sem lidi na sledování seriálů. za poslední 3 dny byla založena 4 témata, kde se lidi ptají jak, že nemůžou přijít na to, kde se to spouští. asi by to chtělo dát někde na hlavní stránku, co za web tohle je :D.

alebo skúsiť zmeniť doménu na .info, možno by to pomohlo :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
1. 2. 2014 / 14:55:09 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

alebo skúsiť zmeniť doménu na .info, možno by to pomohlo :D

Nebo prostě stačí trocha logiky a analogie - CSFD.cz, IMBD.cz apod.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
1. 2. 2014 / 14:58:04 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Nebo prostě stačí trocha logiky a analogie - CSFD.cz, IMBD.cz apod.

kdyby logika mohla pomoct, tak faq najdou všichni sami a 5 kliknutí by stačilo na zjištění, že se tu seriály nesledují. tam řešení nenajdeš.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
1. 2. 2014 / 15:05:50 (před 10 roky)
off
ševča napsal(a):

kdyby logika mohla pomoct, tak faq najdou všichni sami a 5 kliknutí by stačilo na zjištění, že se tu seriály nesledují. tam řešení nenajdeš.

Jo, uznávám, že ani motto:"Seriály, kam se podíváš..." tomu moc nenapomáhá. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
1. 2. 2014 / 15:10:42 (před 10 roky)
off

presne, moja poznámka bola skôr takou smutno-sarkastickou...keby ľudia neboli hlúpi, nájdu odpoveď doslova za pár sekúnd...fakt nechápem...na druhej strane určite nie každý pozná csfd, imdb, takže...jedine, čo mi napadá, je už len to, že pri registrácii dať taký veľký "varovný" nápis a pred tým, ako človek bude môcť vyplniť registráciu, budem musieť odkliknúť súhlas s tým, že, napr.: "SerialZone.cz neslouží ke sledovnání seriálů. Portál neobsahuje žádné epizody žádného seriálu a taky zde nenajdete žádné odkazy ke stažení seriálů! Prosím, berte toto na vědomí při následném odkliknutí položky: 'Četl jsem úvodní informace, jsem s nimi oboznámem a budu je plně respektovat.'"

alebo niečo podobné...ale to už mi príde fakt jak pre debilov :/

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
1. 2. 2014 / 15:37:02 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

presne, moja poznámka bola skôr takou smutno-sarkastickou...keby ľudia neboli hlúpi, nájdu odpoveď doslova za pár sekúnd...fakt nechápem...na druhej strane určite nie každý pozná csfd, imdb, takže...jedine, čo mi napadá, je už len to, že pri registrácii dať taký veľký "varovný" nápis a pred tým, ako človek bude môcť vyplniť registráciu, budem musieť odkliknúť súhlas s tým, že, napr.: "SerialZone.cz neslouží ke sledovnání seriálů. Portál neobsahuje žádné epizody žádného seriálu a taky zde nenajdete žádné odkazy ke stažení seriálů! Prosím, berte toto na vědomí při následném odkliknutí položky: 'Četl jsem úvodní informace, jsem s nimi oboznámem a budu je plně respektovat.'"

alebo niečo podobné...ale to už mi príde fakt jak pre debilov :/

Přesně něco takovýho tam má Warfórum. :D

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
1. 2. 2014 / 15:47:41 (před 10 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Přesně něco takovýho tam má Warfórum. :D

:D tak jo, to se povedlo :D. tak dát jim tam test - otázka č. 1: k čemu slouží tento web? a) sledování seriálů, b) k informacím o seriálech, seriálovým hrám atd. (co všechno tu je), c) k natáčení seriálů. otázka č. 2: příspěvky píšu a) sprostě, b)česky, k věci a slušně, c) k provokaci adminů. otázka č. 3: pokud chci napsat spoiler a) označím ho pomocí nástroje "spoiler", b) napíšu ho tak, aby nešel přehlédnout, c) vydávám ho za svou teorii.

než se registrují, musí prokázat základní znalost, aby je to pustilo dál. takhle už to snad nepřehlédne nikdo :D.

1/3
123