Diskuzní fórum

najdi název postavy dle dílu ve kterých hrál jeho představitel :D

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
25. 5. 2013 / 18:44:04 (před 10 roky)
off

tak první :
díly, 351,352,355,359,360,363,364,367,368,372 seriál Ordinace v růžové zahradě2 ...... herec- Otakar Dosoudil hrál min. v 21 epizodách.. kdo rozluští jeho roli :D

Romantický seriál
Editováno: 1x | Naposledy: 25. 5. 2013 / 18:44:47
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
25. 5. 2013 / 20:01:55 (před 10 roky)
off

naprosto zbytečná hra podle mě, když se to tu na SZ dá snadno dohledat.

Btw. kdo tu kouká na Ordinaci?

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
25. 5. 2013 / 20:45:41 (před 10 roky)
off
USS Odyssea napsal(a):

naprosto zbytečná hra podle mě, když se to tu na SZ dá snadno dohledat.

Btw. kdo tu kouká na Ordinaci?

No tak zkus to dohledat na SZ že?? kdyby to tu bylo a dalo se to najít tam by jsem to sem nedával .. Mimo to tohle se nemusí týkat třeba jenom OVZ2 může se hledat takto obsazení u jakéhokoliv seriálu a osoby ne?? Do obsazení se nesmí přidávat osoby u kterých by bylo Role neurčená přestože třeba hraje ve více dílech.. nehledě na to že kolikrát pokud nevíš sám jak ta osoba vypadá nazvat její roli podle toho co v díle ztvárnila.. toto se třeba muže týkat seriálu Vyprávěj, Zdivočelá země atd..
Momo to každý má svůj oblíbený seriál .. já třeba koukám cca na 500 seriálů ... ..

Romantický seriál
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
25. 5. 2013 / 21:50:28 (před 10 roky)
off
Petr Kantor napsal(a):

No tak zkus to dohledat na SZ že?? kdyby to tu bylo a dalo se to najít tam by jsem to sem nedával .. Mimo to tohle se nemusí týkat třeba jenom OVZ2 může se hledat takto obsazení u jakéhokoliv seriálu a osoby ne?? Do obsazení se nesmí přidávat osoby u kterých by bylo Role neurčená přestože třeba hraje ve více dílech.. nehledě na to že kolikrát pokud nevíš sám jak ta osoba vypadá nazvat její roli podle toho co v díle ztvárnila.. toto se třeba muže týkat seriálu Vyprávěj, Zdivočelá země atd..
Momo to každý má svůj oblíbený seriál .. já třeba koukám cca na 500 seriálů ... ..

Tak to jsi machr, že stíháš, ať počítám jak počítám, nevychází mi, že můžeš stihnout víc jak 7 dílů jednoho seriálu ročně :)

avatar uživatele
Petr Kantor
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
1. 6. 2013 / 23:16:03 (před 10 roky)
off
ragelly napsal(a):

Tak to jsi machr, že stíháš, ať počítám jak počítám, nevychází mi, že můžeš stihnout víc jak 7 dílů jednoho seriálu ročně :)

NN jenom blbec na češtinu a na překlepy.. :D mělo být 50 pokud by jsme bral jenom ty co sleduji u nich nové díly...
nebo cca 80-100 i u co opakují a líbí se mi..

Romantický seriál
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
2. 6. 2013 / 11:23:27 (před 10 roky)
off
USS Odyssea napsal(a):

naprosto zbytečná hra podle mě, když se to tu na SZ dá snadno dohledat.

Btw. kdo tu kouká na Ordinaci?

navíc s každým novým dílem hádaného seriálu už půlka zadání bude chybných. nemluvě o tom, že by člověk musel vybírat jen ty úplně nejmenší role, aby nemusel vypisovat 30 epizod.