Diskuzní fórum

Nova chce vytvořit ABC.com po česku

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
4. 6. 2008 / 09:34:47 (před 15 roky)
off

Link

Někde z půlky přibližně...

Mohlo by to být zajímavý, kdyby Nova dokázala propojit TV a internet, tak jako například tvůrci How I Met Your Mother, kde vlastně jakákoliv zmíněná internetová adresa funguje i v reálu a dodává seriálu další kouzlo.

Stejně tak by mohli být zajímavé blogy s tvůrci, tak jako jsou běžné na zahraničních webech, ale obávám se, že Nova to nezvládne, stejně jako nezvládla spoustu dalších věcí, které se týkají internetu... (třeba TN :-D)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
4. 6. 2008 / 10:24:29 (před 15 roky)
off

tady k tomu neni dostatecna zakladna.. duchodci co jim koukaji na telenovely a cesky serialy jim vazne nblogy chodit nebudou .-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
weri
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
4. 6. 2008 / 10:42:00 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):

...ale obávám se, že Nova to nezvládne, stejně jako nezvládla spoustu dalších věcí, které se týkají internetu... (třeba TN :-D)

Tak nebuď na chudinku Novu tak přísnej, to že má nejhorší webové stránky ze všech českých televizí a že TN je jedna velká směsice bulváru, reklamy a zpráv, ve které aby se prase vyznalo... neznamená, že to nezvládají. Já jim fandím, třeba díky nim přilákají statisíce důchodců na internet...

weri - chybař tohodle webu (tedy zatím neexistující sekce)
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
4. 6. 2008 / 11:15:55 (před 15 roky)
off
weri napsal(a):



Tak nebuď na chudinku Novu tak přísnej, to že má nejhorší webové stránky ze všech českých televizí a že TN je jedna velká směsice bulváru, reklamy a zpráv, ve které aby se prase vyznalo... neznamená, že to nezvládají. Já jim fandím, třeba díky nim přilákají statisíce důchodců na internet...

Já jim nefandím, ať je důchodci sežerou!!! Nerozdýchal jsem ani Novu Cinemu, natož tohle... To by mě asi ranila mrtvice...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
3. 8. 2010 / 20:51:28 (před 13 roky)
off

že? oni pojmenují kanál cinema a místo zajímavých filmů, jak by člověk čekal, tam dávají ty, co týden před tím dávali na normální nově. a přes den vysílají seriály, na které jim končí práva, tak je honem ještě odvysílají tam