Diskuzní fórum

Hodnocení seriálu, aniž bych ho viděl

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
17. 6. 2009 / 10:46:17 (před 14 roky)
off

sem si prochazel serialy od A-G a hodnotil sem ty ktery znam a narazil sem an jednoho ktery skoro u kazdyho serialu dal 0% at to ej dobry nebo spatny serial a byl to Dark Dominic nejak nechapu ceho chtel docilit, to pak ztraci smysl to hodnoceni, kdyz tam nejaky decko nahazi u vseho 0

Editováno: 2x | Naposledy: 17. 6. 2009 / 10:49:06
avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 100 | Homer Jay Simpson
17. 6. 2009 / 13:52:25 (před 14 roky)
off

taky jsem narazila na jednoho "experta": PrimaPáťa má u všeho, co běží/běželo na Primě nebo Coolu 100, a u ostatních 0... tohle fakt nepoberu...

avatar uživatele
cent
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
17. 6. 2009 / 14:39:52 (před 14 roky)
off

Tohle imho nemá s normálním inteligentním hodnocením nic společného (platí i pro další nicky tady), a tedy bych neviděl problém v tom se těchto lidí zbavit.

avatar uživatele
aaime
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
17. 6. 2009 / 17:13:28 (před 14 roky)
off

ještě Adel takhle hodnotí seriály...
nechápu takovýhle lidi

vdova po Jamesi Deanovi a budoucí žena Petera Bishopa
Editováno: 1x | Naposledy: 17. 6. 2009 / 17:13:48
avatar uživatele
El Barto
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
18. 6. 2009 / 16:12:34 (před 14 roky)
off
Mik napsal(a):

sem si prochazel serialy od A-G a hodnotil sem ty ktery znam a narazil sem an jednoho ktery skoro u kazdyho serialu dal 0% at to ej dobry nebo spatny serial a byl to Dark Dominic nejak nechapu ceho chtel docilit, to pak ztraci smysl to hodnoceni, kdyz tam nejaky decko nahazi u vseho 0

To já jsem to dělal podobně, jen jsem hodnocení rozhazoval na celou stupnici, ale nebojte, už jsem všechny, který neznám zrušil

Největší Simpsnolog, Comebackolog, Futuramanolog a Cimrmanolog na Břeclavsku. A hlavní Dodavatel hlášek Comebacku. Takže, pokud vás můžu poprosit, moc mi na ně nelezte.
avatar uživatele
Pacik77
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
12. 3. 2010 / 23:46:21 (před 14 roky)
off

Stejně by se měl seriál ohodnotit minimálně až po té, co skončí první řada... minimálně. Nechápu jak někteří lidi mohou dělat závěr nad celou sérií jen po pilotním dílu například...

avatar uživatele
Bretan
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
23. 3. 2010 / 01:55:31 (před 14 roky)
off

Hodnocení seriálů, které člověk neviděl je kapitola sama o sobě. Ale poslední dobou se setkávám s případy, že lidé hodnotí negativně právě ty seriály, kvůli tomu, že jsou "in" a tím, že to pro ně ztrácí hodnotu to, že se na to dívají skoro všichni. A ty seriály, co nikdo moc nezná, tak ty mají tím pádem pro ně vyšší hodnotu.

Ti lidé, co mají v profilu jen hodnocení 100% a 0% taky nechápu. Tedy hlavně fakt, že tam mají seriály, co jsou si celkem podobný a přitom jim daj absolutní protikladná hodnocení

avatar uživatele
Zeck Crypzzovsky
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
24. 8. 2010 / 21:34:40 (před 13 roky)
off

je to blbost!

2/2
12