Diskuzní fórum

Chybí mi seriál v kalendáři

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
martin2211
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
23. 10. 2013 / 16:24:50 (před 10 roky)
off

Zdravim dal sem si do oblíbených seriál 4400 a v kalendáři ho nemám. Přitom ho dávají na CBS drama. Děkuji

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
23. 10. 2013 / 16:26:39 (před 10 roky)
on
martin2211 napsal(a):

Zdravim dal sem si do oblíbených seriál 4400 a v kalendáři ho nemám. Přitom ho dávají na CBS drama. Děkuji

V kalendáři jsou jen premiérové díly, jinak by byl zaneřáděn samými opáčky. 4400 už komplet běžela v roce 2012.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
martin2211
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
23. 10. 2013 / 22:41:02 (před 10 roky)
off

Tak to jo. Děkuji.

avatar uživatele
gnew
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
10. 2. 2014 / 20:43:39 (před 10 roky)
off

Podle mého nejlepšího vědomí a svědomí:

Tenhle týden se zobrazuje nová epizoda Family Guy, ale další nový díl není až do března. Plus u posledního nového dílu 27. ledna se zobrazují tři díly Family Guy - byl jen jeden a to Brian's Bad Father.

A ještě chybí jeden díl Late Late Show With Craig Ferguson z pátku 24. ledna, ten týden byla nová show každý den.

avatar uživatele
puczmeloun
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
2. 4. 2014 / 12:01:46 (před 10 roky)
off

Už tuhle středu (dneska!) začíná na čt2 cestovatelský seriál Trabantem Jižní Amerikou ( www.csfd.cz/film/368443-trabantem-jizni-amerikou/ ), tady na webu ho ale nemůžu najít (hodil by se mi především kvůli watchlistu). Tak pokud někdo má ještě nějaké pokusy k Návrhu seriálu, tak bych prosil o návrh (dopomůžu bodíkem), či přímo administrátory o založení a přiřazení jednotlivých dílů. Je to jediný seriál, co mi teď ve watchlistu chybí k dokonalosti...

Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
2. 4. 2014 / 12:21:18 (před 10 roky)
off
puczmeloun napsal(a):

Už tuhle středu (dneska!) začíná na čt2 cestovatelský seriál Trabantem Jižní Amerikou ( www.csfd.cz/film/368443-trabantem-jizni-amerikou/ ), tady na webu ho ale nemůžu najít (hodil by se mi především kvůli watchlistu). Tak pokud někdo má ještě nějaké pokusy k Návrhu seriálu, tak bych prosil o návrh (dopomůžu bodíkem), či přímo administrátory o založení a přiřazení jednotlivých dílů. Je to jediný seriál, co mi teď ve watchlistu chybí k dokonalosti...

Dneska večer ten seriál vložím. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.