Diskuzní fórum

Tradegame

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Mummy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
27. 11. 2013 / 21:40:17 (před 10 roky)
off

Tak si nájdite nejakú prácu alebo koníček, v postergame je tiež len jedna nápoveda za deň.. Zas hry sú fajn, ale neberme to ako nejakú farmu na facebooku, kvôli ktorej si ževraj niektorí aj nastavovali v noci budík...

www.supernatural.cinemaview.sk
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
27. 11. 2013 / 22:07:31 (před 10 roky)
off

podľa mňa sa tam rátajú také veci ako návšteva stránky seriálu, stiahnutie tituliek k seriálu, reakcie v diskusii pri seriáli a podobne, a nakoniec sa to vynásobí tzv. "Fruiko faktorom", čiže aj keby všetky predchádzajúce veci dávali seriálu dajme tomu +30 bodov, tak vzhľadom na vynásobenie týmto "crazy" koeficientom sa môže stať, že seriál bude mať -50 bodov :D a o to ide, že to má byť zábava, máme tipovať a mať trochu srandy navyše v živote :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Kytka
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 20 | Zipper
28. 11. 2013 / 08:10:40 (před 10 roky)
off

Nevím jak vy, ale já včera Top Gearu věřila :-).

Holt a hold jsou slova s rozdílným významem.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
28. 11. 2013 / 08:23:08 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

podľa mňa sa tam rátajú také veci ako návšteva stránky seriálu, stiahnutie tituliek k seriálu, reakcie v diskusii pri seriáli a podobne, a nakoniec sa to vynásobí tzv. "Fruiko faktorom", čiže aj keby všetky predchádzajúce veci dávali seriálu dajme tomu +30 bodov, tak vzhľadom na vynásobenie týmto "crazy" koeficientom sa môže stať, že seriál bude mať -50 bodov :D a o to ide, že to má byť zábava, máme tipovať a mať trochu srandy navyše v živote :)

Skoro tak nějak to je. :-) Akorát se porovnávají dvě období. Takže pokud v minulém období byly všechny tyto činnosti častější, tak je mínus, pokud jsou vyšší v aktuálním období tak je plus.

Snad je to navrženo dostatečně robustně, aby to jedinec nemohl ovlivnit neustálým F5kováním, spamováním apod.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
28. 11. 2013 / 09:05:26 (před 10 roky)
off
megawir napsal(a):

Já nevím co by se mělo měnit na tom, co Fruiko jasně řekl. Tolik lidí? :) Tradegame hrají stovky lidí, neozvalo se ani procento (ono by to bylo jedno, to téma bylo uzavřeno hned v úvodu). Jak se to přesně počítá? Detaily jsou samozřejmě neveřejné, o tom to je.

ano, není to polovina hráčů tradegame, ale v porovnání s ostatními různými návrhy to mělo dost reakcí (počítám i negativních) a já nevím, proč by se to nemohlo dořešit. z těch lidí, co se k tomu vyjádřili, byla nakonec spíš většina proti, tak aspoň víme, že až se např. za rok pohne technika dál a bude to náročné jako kolo kámen, nůžky..., tak o to stejně nebude zájem. jsme tu snad většinou dospělí a víme, že poslední slovo mají redaktoři a admini, čímž pádem je tohle jen teoretická diskuze. jestli já řeknu, že bych to brala a vysvětlím i proč, to neznamená, že Fruiko je automaticky povinován hledat řešení. ani že bych to očekávala.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
28. 11. 2013 / 11:05:56 (před 10 roky)
off
ševča napsal(a):

jestli já řeknu, že bych to brala a vysvětlím i proč, to neznamená, že Fruiko je automaticky povinován hledat řešení. ani že bych to očekávala.

No a já ti říkám, že to bylo vyřešeno hned na začátku tím, co Fruiko napsal :) Nebylo proto co dořešit, když to dořešil už on. Dál k tomu není co dodat.

Nepsal jsem proto, abych někoho sprdnul, ale proto, že je zbytečné rozebírat dál něco, co bylo uzavřeno. Admini na SZ jsme s Fruikem my dva, přičemž pokud se on k něčemu vyjádří, lze to považovat za fakt a závěr :) Abych použil tvoje slova, poslední slovo má on :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Editováno: 1x | Naposledy: 28. 11. 2013 / 11:19:06
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
3. 12. 2013 / 16:15:33 (před 10 roky)
off

No táto hra asi nie je pre mňa.. Nejako jej neviem pochopiť :D

avatar uživatele
miki
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
18. 12. 2013 / 08:44:25 (před 10 roky)
off

Tak kdo ještě dnes prodělal 104? :D

Best Wishes and DFTBA!
avatar uživatele
MovieManiak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
18. 12. 2013 / 08:46:57 (před 10 roky)
off

Black Thursday na Tradegame, Almost Human padli :(

avatar uživatele
Clear
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
18. 12. 2013 / 08:58:33 (před 10 roky)
off
MovieManiak napsal(a):

Black Thursday na Tradegame, Almost Human padli :(

Jojo, určitě dost lidí na tom ztratilo. Ale ono to zase časem stoupne. Jen to prostě nebude už pořád jen růst... Dneska budou titulky na další díl, takže myslím, že tenhle seriál nebude teď padat... Ale kdo ví :-)

Seriálový maniak, překladatelka a velká fanynka sci-fi seriálů. Překládám seriály: Suits, Homeland, The Strain, The Americans a další. Působím na stránce neXtWeek.cz.