Diskuzní fórum

Chyba v médiách

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
risokramo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
2. 12. 2013 / 12:14:45 (před 10 roky)
off

táto znelka nie je z tohto japonského seriálu:

https://www.serialzone.cz/serial/opici-kral/media/

ale z čínskeho seriálu s rovnakým českým názvom, ktorý tu zatiaľ nie je vytvorený (a ktorý vysielala čst v 90-rokoch):

http://www.csfd.cz/film/198942-opici-kral/

(ľudia si tu pri hodnotení zamieňajú tieto seriály. ten japonský v skutočnosti asi nikto nevidel)

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
2. 12. 2013 / 12:17:10 (před 10 roky)
off
risokramo napsal(a):

táto znelka nie je z tohto japonského seriálu...

O smazání napiš přímo Fruikovi, ten má na to práva.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
2. 12. 2013 / 12:22:38 (před 10 roky)
off

Smazáno.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Anyk
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
12. 1. 2014 / 00:00:54 (před 10 roky)
off

U seriálu Orphan Black jsem narazila na dvě identická videa, jedno se jmenuje "Orphan Black Teaser" a druhé "Teaser k první sérii". Doporučila bych smazat to, které neuvádí sérii, ke které video je...

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
12. 1. 2014 / 10:16:25 (před 10 roky)
off

snad smazat to, které bylo přidané později, ne?

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
18. 8. 2014 / 23:19:27 (před 9 roky)
off

Nevím, kde je chyba, tak to popíšu komplet. Mezi přidanými videi teď v blízké době ode mě byla dvě proma. Normálně jsem to označila jako videa k té konkrétní epizodě a u obou mi to bylo zamítnuto s tím, že jsem to k epizodě nedala. Vím určitě, že dala, neříkám to jen tak, aby to nevypadalo, že jsem udělala chybu a neumím to přiznat. Ale co je divnější, jedno z nich u epizody vložené je, pod mým jménem, všecko v pořádku, i když mi přišlo zamítnutí.
Vložím to znovu, o to nejde, ale možná by to chtělo zkontrolovat, jestli není na cestě nějaká chyba. Nevím, jestli to nedělá ještě někomu.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
19. 8. 2014 / 07:48:57 (před 9 roky)
off
ševča napsal(a):

Nevím, kde je chyba, tak to popíšu komplet. Mezi přidanými videi teď v blízké době ode mě byla dvě proma. Normálně jsem to označila jako videa k té konkrétní epizodě a u obou mi to bylo zamítnuto s tím, že jsem to k epizodě nedala. Vím určitě, že dala, neříkám to jen tak, aby to nevypadalo, že jsem udělala chybu a neumím to přiznat. Ale co je divnější, jedno z nich u epizody vložené je, pod mým jménem, všecko v pořádku, i když mi přišlo zamítnutí.
Vložím to znovu, o to nejde, ale možná by to chtělo zkontrolovat, jestli není na cestě nějaká chyba. Nevím, jestli to nedělá ještě někomu.

Koukni se, který redaktor ti to "ne"schválil a s tím to konzultuj. On už bude vědět, co se stalo.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
19. 8. 2014 / 12:56:12 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Koukni se, který redaktor ti to "ne"schválil a s tím to konzultuj. On už bude vědět, co se stalo.

No právě jemu se to ukázalo nepřipojené k epizodě.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
19. 8. 2014 / 12:58:24 (před 9 roky)
off
ševča napsal(a):

No právě jemu se to ukázalo nepřipojené k epizodě.

Možné je to, že jsi to vložila k nějaké epizodě, které byla "prázdná" (tj. bez obsahu, obsazení apod.) a během toho, jak to čekalo na schválení, někdo epizodu vložil. V takovém případě se info u videa o epizodě nuluje. Mně už se tohle stalo několikrát.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
9. 3. 2016 / 21:02:36 (před 8 roky)
off

https://www.serialzone.cz/serial/hvezdna-brana/epizody/zavislost/
U epizody je špatné promo.