Diskuzní fórum

Tombola

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Merenwen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
6. 1. 2014 / 01:11:48 (před 10 roky)
off

Nie je ako zistiť koľko som si už v tombole kúpila doposiaľ lístkov? Bolo by zaujímavé pozrieť sa na ten počet :DD

avatar uživatele
lopata.fanda
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
8. 1. 2014 / 10:38:35 (před 10 roky)
off
Merenwen napsal(a):

Nie je ako zistiť koľko som si už v tombole kúpila doposiaľ lístkov? Bolo by zaujímavé pozrieť sa na ten počet :DD

Jestli si ji kupuješ každej den, tak si to můžeš spočítat.

Slunce v duši!
avatar uživatele
Adeelle
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
28. 2. 2014 / 01:47:30 (před 10 roky)
off

Mě by stejně zajímalo, jak se dá v tombole vyhrát :D Nebo jak se to pozná, nebo kde to je napsané, kdo vyhrál...je to někde? Možná jsem to přehlédla..každopádně lístečky do tomboly kupuji pravidelně :)

avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
28. 2. 2014 / 07:43:43 (před 10 roky)
off
Adeelle napsal(a):

Mě by stejně zajímalo, jak se dá v tombole vyhrát :D Nebo jak se to pozná, nebo kde to je napsané, kdo vyhrál...je to někde? Možná jsem to přehlédla..každopádně lístečky do tomboly kupuji pravidelně :)

Tak historie výherců je přímo pod nákupem tomboly... zabírá to asi tak 3/4 tý stránky :D Na to, že kupuješ lístečky pravidelně, tak si dost málo všímáš, to ti povím ;) A v případě výhry ti přijde do zpráv gratulace od SZ. Je to o štěstí, o náhodě.

avatar uživatele
Adeelle
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
28. 2. 2014 / 10:27:28 (před 10 roky)
off

Hele tak toho jsem si všimla :D myslela jsem přímo ten den... Jako že se tam o půlnoci objeví : Dnes v tombole vyhrál....něco takového ;)

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
28. 2. 2014 / 10:30:53 (před 10 roky)
on
Adeelle napsal(a):

Hele tak toho jsem si všimla :D myslela jsem přímo ten den... Jako že se tam o půlnoci objeví : Dnes v tombole vyhrál....něco takového ;)

veď ten, kto v daný deň vyhral v tombole, je tam napísaný na úplnom vrchu, čiže za dnešný deň to je "nellay"...tak načo by tam bolo 2x to isté, skoro hneď pod sebou? len 1x s textom "dnes vyhral/a XY" a druhýkrát to isté bez textu...nevidím v tom žiadnu pointu ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Adeelle
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
1. 3. 2014 / 14:33:09 (před 10 roky)
off

fajn jsem asi blbá bloncka, ale prostě jsem si nevšimla, že to je podle datumu; ) Myslela jsem si že je to žebříček...no to je jedno, už to chápu a omlouvám se za stupidní dotazy ;)

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
1. 3. 2014 / 14:39:46 (před 10 roky)
on
Adeelle napsal(a):

fajn jsem asi blbá bloncka, ale prostě jsem si nevšimla, že to je podle datumu; ) Myslela jsem si že je to žebříček...no to je jedno, už to chápu a omlouvám se za stupidní dotazy ;)

:D :D nice...ale stáva sa ;) btw. to na profilovom obrázku si ty? :) lebo pôvodne som si myslel, že to je nejaká herečka/postava zo seriálu, ale nevedel som to zaradiť :D a teraz, keď píšeš, že si blondína, tak rozmýšľam, že to asi budeš ty, či? :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
1. 3. 2014 / 14:53:52 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

:D :D nice...ale stáva sa ;) btw. to na profilovom obrázku si ty? :) lebo pôvodne som si myslel, že to je nejaká herečka/postava zo seriálu, ale nevedel som to zaradiť :D a teraz, keď píšeš, že si blondína, tak rozmýšľam, že to asi budeš ty, či? :D

To je Felicity z Arrowa :D :D

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
1. 3. 2014 / 15:11:30 (před 10 roky)
on
Seraphine313 napsal(a):

To je Felicity z Arrowa :D :D

touché :D :D Arrowa nepozerám, takže...:D oprávnene som nevedel...ale tuším začnem pozerať, ehm :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
1/11
1234567 ... 11