Diskuzní fórum

Tombola

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
21. 1. 2017 / 12:43:23 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

You bitch. :D Ja som vedel, že máš s Fruikom nejakú dohodu, toto nemôže byť náhoda! ;'DDD

Rich bitch :D

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
26. 1. 2017 / 00:06:28 (před 7 roky)
off

Wow, emma53 vyhrala 2x za 4 dni? No, sadám si a čakám na oficiálne zahájenie trollingu. :'D Kto to bude tentokrát? Dámy a páni, je to vaše. ;D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Rea_z1982
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
26. 1. 2017 / 06:26:05 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Wow, emma53 vyhrala 2x za 4 dni? No, sadám si a čakám na oficiálne zahájenie trollingu. :'D Kto to bude tentokrát? Dámy a páni, je to vaše. ;D

Píšeš, jako by výhra někoho dva dny po sobě tady byla něčím výjimečným...

Rea_z1982
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
26. 1. 2017 / 07:45:39 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Wow, emma53 vyhrala 2x za 4 dni? No, sadám si a čakám na oficiálne zahájenie trollingu. :'D Kto to bude tentokrát? Dámy a páni, je to vaše. ;D

Jako pardon, ale tady je to už tak zkorumpovaný, že by se nebylo čemu divit, kdyby začla vyhrávat dennodenně.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
26. 1. 2017 / 08:53:21 (před 7 roky)
off
Rea_z1982 napsal(a):

Píšeš, jako by výhra někoho dva dny po sobě tady byla něčím výjimečným...

Veď nie. Lenže ja aspoň rozumiem tomu, že to vyberá algoritmus a že sa to proste stať môže, nevzrušujem sa nad tým... Ale vždy si "rád" prečítam tie konšpiračné teórie ostatných. :'D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 26. 1. 2017 / 08:53:55
avatar uživatele
Rea_z1982
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
27. 1. 2017 / 17:14:42 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Veď nie. Lenže ja aspoň rozumiem tomu, že to vyberá algoritmus a že sa to proste stať môže, nevzrušujem sa nad tým... Ale vždy si "rád" prečítam tie konšpiračné teórie ostatných. :'D

To víš, že je to uhranutý! Ale musím začít víc sázet. Teda tady:-)

Rea_z1982
avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
13. 4. 2017 / 01:12:24 (před 7 roky)
off

Zdravim
Neda mi to, aby som za prve, priznal si chybu, ze som sa mylil v objektivite tejto hry. Sam som spochybnoval jej poctivost. A za druhe, verte mi, citim sa zvlastne, ze som to ja , co vyhral tombolu 2x za 8 dni. a to pred tymito dvoma vyhrami, este asi 1,5 mes som vyhral tiez. Netusim ako to losuju, fakt. Takze SZ , velke soryy .no trosku update: vážne , opat som vyhral tombolu, dakujem , ale uz to je vala :) :) :)

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS
Editováno: 1x | Naposledy: 5. 5. 2017 / 13:33:21
avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
2. 4. 2018 / 11:26:10 (před 6 roky)
off

Hezký aprílový bonus. Jenom se divím, že to pořád trvá. Vyhrál jsem 10 000 kreditů :)

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
bundaboy
Uživatel od první verze | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
7. 8. 2018 / 15:36:12 (před 5 roky)
on

Od 4.8. je tombola nějaká pokažená, nechcete se na to někdo podívat a opravit ji? :)

http://www.bundastranky.cz/ | https://www.youtube.com/@bundaboy
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
7. 8. 2018 / 17:57:20 (před 5 roky)
off

V rámci testů jsem provedl předčasné losování s tím, že dnes budou dvě a evidentně to funguje. Jel o půlnoci server? Jinak nevím, kde by mohla být chyba.

Edit: Jsem odstraňoval v poslední době docela dost aktivních účtů na žádost majitelů. Tak jestli to byli výherci, kteří se z toho zbláznili, tak je možný, že pak nejsou vidět. Ale ta pravděpodobnost mi přijde malá.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 7. 8. 2018 / 17:59:28