Diskuzní fórum

Bitten??

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Merenwen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
13. 1. 2014 / 19:23:30 (před 10 roky)
off

Videl už niekto tento seriál? Čo naň hovoríte? Oplatí sa to pozerať?

avatar uživatele
Yanek1
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
25. 1. 2014 / 01:08:19 (před 10 roky)
off

Viděl. Nevyplatí.

avatar uživatele
Zuzana
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
26. 1. 2014 / 10:34:02 (před 10 roky)
off

Škoda, nevypadalo to úplně špatně. Ale kopírování stylizace True Blood bylo podezřelé...

Lament
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
30. 1. 2014 / 10:32:23 (před 10 roky)
off

mně se nezdá. připadá mi to jako dospělejší teen wolf, ale s danou mytologií, která se pamlu odhaluje, přičemž divák ví, že tam někde je. jako třeba elenina proměna a co se stalo, že odešla. čtenáři předlohy asi vědí, o čem mluví a co to vyvolalo. divákovi je to odhalováno postupně, aniž by měl pocit, že se to vymýšlí za pochodu jako např. u tvd, kde to podle mě vymýšleli tak 10 dílů dopředu, až se nakonec ukázalo, že to, co tvrdili v prvních dílech o své minulosti, nakonec vůbec nebyla pravda.
jako jo, takový clay je jak z obálky těch starých fantasy knih v měkké vazbě, a hlavní hrdinka by nemusela dělat stefana, ale myslím, že by z toho nemusel být špatný seriál, až se to trošku rozjede. jen doporučuju nezjišťovat si nic o knížkách. já byla zvědavá, tak jsem si našla něco na wikipedii, abych věděla, co můžu čekat, však vždycky změní děj, že, a vypadá to, že až na detaily se seriál hodně drží předlohy.

avatar uživatele
Zuzana
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
8. 2. 2014 / 12:33:19 (před 10 roky)
off

Tak možná to přece jen zkusím, zrovna nemám na sledování moc seriálů s mými oblíbenými monstry... :)

Lament
avatar uživatele
Alias
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
8. 2. 2014 / 13:45:43 (před 10 roky)
off

Na štyri časti čo zatiaľ vyšli sa to rozbieha dosť pomaly, ale ako priaznivec sfaf tomu ešte dávam šancu sa rozbehnúť. Snáď ak by do toho zakomponovali viac z nadprirodzeného sveta a toho ich okolia. Hlavne mi vadí zas jedinečnosť hlavnej hrdinky, čo je už obohrané a tu to ešte aj značne nesedí jediná vlkodlačka za stáročia. Nevadí mi, ak trochu zmenia zažité predstavy o nadprirodzených bytostiach, ale je fakt už ťažkou klasikou, že vlkodlaci sú aj samci aj samice. Navyše stáročia čisto mužských svoriek by museli byť značne frustrujúce na to, aby udržali svorky pokope.

avatar uživatele
Zuzana
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
9. 2. 2014 / 11:12:40 (před 10 roky)
off

Už to jde na watchlist, názor fanouška skutečně ponořeného do problematiky mě vždycky naláká. :D

Lament
avatar uživatele
Yanek1
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
25. 3. 2014 / 09:11:49 (před 10 roky)
off

Lze říci, že tak jak to vypadalo do cca pátého dílu dobře, scénáristi se neudrželi, zdémonizovali protivníky a začali do toho rvát horem dolem jednu krizi za druhou. Vzhledem k tomu, co je před námi je zřejmé, že jsou dva možné konce:
1. Typ Hamlet. Na konci všichni studený. Možná, že hlavní hrdinka odlétá do západu slunce.
2. Deus ex Machina. Záchrana zhůry na poslední chvíli