Diskuzní fórum

Fantasy Seriály - doporučte ;)

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
19. 4. 2014 / 23:12:14 (před 10 roky)
off
Fegaris napsal(a):

v poho, má někdo zkušenosi se Zaklínačem.....moc se mi do toho nechce...a první epizoda nic moc.....
L.e.e.n.e.e napsal(a):

můžeš si zkusit přečíst názory...

U Zaklínače stojí víc za to si přečíst knihy, seriál samotný obsahuje události přibližně jen z první a poloviny druhé knihy, takže návaznost poměrně nic moc... na druhou stranu, je to takové krásně ponuré, s polskými lokacemi, které se moc jinde nevidí :)

jinak za sebe bych asi doporučil Camelot (i když nemá moc dobrá hodnocení), Da Vinci's Demons, co už tu je a jako takový spíše historický seriál Pillars of the Earth.

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
Fegaris
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
20. 4. 2014 / 10:30:30 (před 10 roky)
off
Seraphine313 napsal(a):

U Zaklínače stojí víc za to si přečíst knihy, seriál samotný obsahuje události přibližně jen z první a poloviny druhé knihy, takže návaznost poměrně nic moc... na druhou stranu, je to takové krásně ponuré, s polskými lokacemi, které se moc jinde nevidí :)

jinak za sebe bych asi doporučil Camelot (i když nemá moc dobrá hodnocení), Da Vinci's Demons, co už tu je a jako takový spíše historický seriál Pillars of the Earth.

tak zaklínače jsem večer zkousl do 3 epizody......camelot jsem viděl to je taktéže takové na prd. Ale pillars of the Earth zkusím....díky

Troubové a hňupáci
3/3
123