Diskuzní fórum

Kalendář

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
29. 12. 2016 / 09:59:34 (před 7 roky)
off
kaccci napsal(a):

V kalendáři pro ČR se mi nezobrazuje seriál Pustina, ale je to český seriál, tak si myslím, že by tam měl být. Ostatní české seriály co sleduju tam mám.

A díval ses na datum o den později? Já si ho testovně přidala do oblíbených a byl tam. Akorát mám kvůli zahraničním seriálům nastavené zobrazení posunuté, tak byl až v pondělí.

avatar uživatele
kaccci
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
29. 12. 2016 / 23:40:32 (před 7 roky)
off
ševča napsal(a):

A díval ses na datum o den později? Já si ho testovně přidala do oblíbených a byl tam. Akorát mám kvůli zahraničním seriálům nastavené zobrazení posunuté, tak byl až v pondělí.

Jo to jsem si taky myslela, ale opravdu to tam nebylo. Ještě jsem pak zkoušela různě měnit nastavení a až když jsem si dala seriál znelíbit a znovu oblíbit tak se mi to v tom kalendáři zobrazilo. Vůbec nevím kde byl problém.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
17. 10. 2017 / 09:27:45 (před 6 roky)
off
ritterqa napsal(a):

Zajímalo by mě, když si zaškrtnu "akceptovat časový posun u dat zahraničních premiér (projeví se i ve watchlistu)" proč je tento časový posun i u českých seriálů?

Protože to posune všechny. Se nedá snadno poznat jestli je seriál evropský, australský či americký, aby se posun přizpůsobil podle toho.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
kecinzer
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
11. 3. 2020 / 10:10:06 (před 4 roky)
off

Nemá někdo problém s ical exportem kalendáře? Já když si přidám odkaz do iCloudu nebo FastMailu, tak se mi vůbec nic nezobrazuje. Kalendar.ics mi stáhnout jde.
Nevím jestli je problém u mě nebo ve formátu souboru. Ale vzhledem k tomu, že nefunguje ve 2 různých službách je to divné.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
11. 3. 2020 / 10:35:40 (před 4 roky)
off
kecinzer napsal(a):

Nemá někdo problém s ical exportem kalendáře? Já když si přidám odkaz do iCloudu nebo FastMailu, tak se mi vůbec nic nezobrazuje. Kalendar.ics mi stáhnout jde.
Nevím jestli je problém u mě nebo ve formátu souboru. Ale vzhledem k tomu, že nefunguje ve 2 různých službách je to divné.

Mrknu na to.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
11. 3. 2020 / 11:33:39 (před 4 roky)
off
kecinzer napsal(a):

Nemá někdo problém s ical exportem kalendáře? Já když si přidám odkaz do iCloudu nebo FastMailu, tak se mi vůbec nic nezobrazuje. Kalendar.ics mi stáhnout jde.
Nevím jestli je problém u mě nebo ve formátu souboru. Ale vzhledem k tomu, že nefunguje ve 2 různých službách je to divné.

Už by mělo chodit. Minimálně validátor s tím už nemá problém (nebyly tam macovské konce řádků).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
kecinzer
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
11. 3. 2020 / 11:45:20 (před 4 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Už by mělo chodit. Minimálně validátor s tím už nemá problém (nebyly tam macovské konce řádků).

No jo, už to fičí! Díky moc za velice rychlou opravu.
Já si právě říkal, co mi to v tom kalendáři chybí :D.

4/4
1234