Diskuzní fórum

Vyhledávání

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Luci Frid
Dlouholetý uživatel | Cool level: 40 | John Locke
2. 5. 2014 / 01:11:42 (před 9 roky)
off

Co takhle rozšířít vyhledávání i o songy/zpěváky alias "Hledat v písních"? Nebo případně vložit takové vyhledávání přímo do Playlistu :).

Jsem seriálový maniak a jsem na to hrdá! :)
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
2. 5. 2014 / 10:03:17 (před 9 roky)
off

Už se na to kdosi někde ptal, ale bylo odpovězeno, že to je rádio, takže ne.

avatar uživatele
Luci Frid
Dlouholetý uživatel | Cool level: 40 | John Locke
4. 5. 2014 / 20:08:00 (před 9 roky)
off

OK, diky moc za info :). Ja to chapu. Jen bych si rada do oblibenych pridala i dalsi songy, ale nepamatuju si cisla epizod a nekdy ani ne nazev :D. To se pak blbe googli :). Coz by na druhou stranu vyresilo treba tlacitko vice pod Od stejneho interpreta. Ale zas by se to asi pomalu nacitalo. Kazdopadne diky za info :).

Jsem seriálový maniak a jsem na to hrdá! :)
avatar uživatele
Danny723
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 4. 2018 / 19:22:02 (před 6 roky)
off

Když už tu je téma vyhledávání, tak to přihodím sem... bylo by fajn, kdyby se dalo vyhledávat konkrétní epizodu. Zadáním textu ve formátu "název seriálu s01e10" by to člověka hodilo přímo do epizody. Pokud by se našlo víc jak jeden výsledek, tak by se řetězec "s01e10" ignoroval a vypsaly by se normální výsledky vyhledávání.

avatar uživatele
Jarka Metelka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
4. 7. 2019 / 09:26:00 (před 4 roky)
off

Filtry jsou prima, ale nešlo by(určitě šlo) udělat i negaci filtru? Např všechny akční, ale ne animované.

avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
5. 8. 2019 / 10:09:12 (před 4 roky)
off

K té negaci se připojuji, dost mne štve, když dám vyhledávat třeba sci-fi, či fantasy a vyjede na mne hromada anime. Kdyby šla funkce, která by určené žánry vyjmula, bylo by to fajn.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
5. 8. 2019 / 12:32:16 (před 4 roky)
off

Já bych zas třeba uvítala, kdyby šlo přidat filtr mám/nemám ve Chci vidět. Pokud to samozřejmě není problématické v souvislosti s tím, že to není až tak veřejná informace. Jak už tam toho člověk má víc, tak si člověk třeba řekne, že má místo na nový seriál, dal by si třeba kriminálku, ale pak ho čeká dlouhý seznam jen podle názvů. A zase procházet všechny kriminálky... I ty, co už si přečetl a nezaujaly ho...

avatar uživatele
Brambora Plesnivá
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
12. 3. 2020 / 06:51:40 (před 4 roky)
off

Připojuji se k možnosti negace. Např: sci-fi, či fantasy, vyloučit anime. Díky

avatar uživatele
lerry
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
7. 4. 2020 / 14:37:11 (před 4 roky)
off

mohli by jste rposím přidat vyhledávání podle tagu

avatar uživatele
ajbu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
2. 5. 2020 / 22:48:23 (před 3 roky)
off

Skvělý - ta přidaná negace u filtrů se vám povedla! Díky! Mnohem jednodušší vyhledávání.
Mám ještě jeden návrh: co takhle když je tam Začátek natáčení, dát i Konec natáčení?
Aby šly hledat seriály starší, bez nejnovějších a tím pádem by se jich zobrazilo víc v daném časovém období... Hm? Co myslíte?

Editováno: 1x | Naposledy: 2. 5. 2020 / 23:00:38
1/2
12