Diskuzní fórum

Seriálová hudba

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Lucik21
Redaktor | Cool level: 33 | Jack Carter
7. 2. 2012 / 22:33:48 (před 12 roky)
off

Já skoro neposlouchám jinou hudbu než filmový soundtracky, ale co se seriálů týče, poslouchám hudbu z Glee, House M.D., Sherlock, Bones, a The Mentalist.

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
7. 2. 2012 / 22:42:41 (před 12 roky)
off

Už tady asi všechno padlo, ale taky přispěju se svou troškou do mlýna :) Pokud jde o původní hudbu, tak jednoznačně BSG ( s čimž souvisí znělka Eureky, kterou dělal taky Bear), Firefly a miluju hudbu z Doctora Who (I am the Doctor je genialni). Pak si poslechnu něco z Glee, pěkná hudba bývá v Grey's Anatomy, kde už ale dost často ty písničky znam. Známou písničkou mě strašně potěšilo finále Chucka (Beirut - Goshen). A strašně se mi líbí znělka Alphas.

There are no cows in space.
Editováno: 2x | Naposledy: 7. 2. 2012 / 22:43:37
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
8. 2. 2012 / 18:06:54 (před 12 roky)
on

Pokud jsem nepřehlédla, tak tu nikdo nenapsal třeba SG-1 a SGA, Ty mají perfektní znělku. Nebo Pevnost Boyard. Samozřejmě nedám dopustit na Glee a Grey´s Anatomy :)

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
Editováno: 1x | Naposledy: 8. 2. 2012 / 18:41:46
avatar uživatele
Deni001
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
8. 2. 2012 / 18:35:47 (před 12 roky)
off

Tak co se mě týče tak skvělý soundtrack má Supernatural, ty staré pecky jsou prostě dokonalé a takové Carry on my wayward son mám na vyzvánění. Potom byl skvělý Moonlight, tam to by bylo taky skvěle podané. Čistě hudba je skvělá u Doctora Who-tam je to vyrobené přímo na míru a jde to poznat :). Co se týče současných písniček co se "hrají" je dobré The Vampire Diaries, nebo Gossip girl.

Editováno: 2x | Naposledy: 8. 2. 2012 / 18:36:53
avatar uživatele
vejdelkova.jana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
8. 2. 2012 / 19:17:35 (před 12 roky)
off

tak mě se nejvíc líbí určitě soundtracky z Přátelé a z Angela :)))

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
avatar uživatele
Treatys
Redaktor | Cool level: 19 | Černá zmije
8. 2. 2012 / 21:43:18 (před 12 roky)
off

Tak soundtracky v seriálech mají většinou vliv na atmosféru. Z tohoto hlediska se mi nejvíce líbí soundtrack u Alcatrazu (tajemný, jako příběh sám), poté u Lostu. Takový ten "poslechový" nebo "neatmosferický" soundtrack se mi zase líbil u Chucka (můžete namítat, že se tam nehodí, ale já si myslím, že ano. Navíc jsem tím přišel na plno zajímavých interpretů), poté asi House a toť z těch, u kterých to výrazně vnímám, vše.

avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
14. 2. 2012 / 09:44:47 (před 12 roky)
off

Já jsem teď objevila soundtrack k Suits. Výborně se to poslouchá, jsou ta mí oblíbení Foster the people, skvělá titulní píseň seriálu (Greenback boogie) a kromě pár kousků je to samej příjemnej rock/pop.

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
SimonQa14
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
1. 3. 2012 / 19:29:47 (před 12 roky)
off

Zrovna sem koukám a nevidím žádný příspěvek napsaný mnou :D
Dr. House
Dům loutek
Kriminálka Anděl (i mě to překvapilo)
Chirurgové
Čarodějky
TBBT
Mentalista
Sběratelé kostí
Internát
Buffy
Angel

kupodivu mě chytla i ta šílená znělka z Pretty Little Liars :) Až jsem se zděsila, jak se mi začla líbit :D

A pravděpodobně spousta dalších :D

avatar uživatele
davulamedula
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
6. 10. 2012 / 00:39:01 (před 11 roky)
off

Tyhle poslouchám stále dokola a nikdy mě neomrzí ;)
The 4400
Dexter
Dr. House
Chirurgové
Pravá krev
Hvězdná brána
Hra o trůny