Diskuzní fórum

Nevím si rady

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
delfin.123
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
6. 8. 2014 / 14:58:38 (před 9 roky)
off

Dobrý den, ted jsem se zaregistrovala a chtěla bych se koukat na 90210 Nová generace od prvního dílu.. už to mám v oblíbených, ale nevím si rady, jak si seriály přehrát.. Poradíte mi prosím? Děkuji předem...

avatar uživatele
LadyJ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
6. 8. 2014 / 15:02:18 (před 9 roky)
off

Tady si nic nepřehraješ. Tady se jen dozvíš info o seriálech, premiérách, česech vysílání, pokecáš, případně stáhneš titulky. Seriál si musíš stáhnout jinde, např. na ulozto.cz

Neskloněni, nepokořeni, nezlomeni.
avatar uživatele
corine
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
6. 8. 2014 / 15:44:14 (před 9 roky)
off

Zkus stránky stanice, kteá seriál vysílá nebo vysílala. Spousta jich má volně přístupné různé iPlayery, i když možnost přehrávání může mít určité časové omezení.

Já už tu nejsem!
avatar uživatele
pajul
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
22. 8. 2014 / 12:05:51 (před 9 roky)
off

kde je vyhodnocení soutěže s Cooboo?

avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
22. 8. 2014 / 12:30:43 (před 9 roky)
off
pajul napsal(a):

kde je vyhodnocení soutěže s Cooboo?

TADY

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
alenap
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
20. 12. 2020 / 09:54:16 (před 3 roky)
off

Dobrý deň, prosím o radu ako aktualizovať top 10 seriálov. Jeden som odstránila ale neviem miesto neho vložiť iný. Ďakujem

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
20. 12. 2020 / 11:11:02 (před 3 roky)
on
alenap napsal(a):

Dobrý deň, prosím o radu ako aktualizovať top 10 seriálov. Jeden som odstránila ale neviem miesto neho vložiť iný. Ďakujem

Ahoj, podle všeho by ti to mělo fungovat - fruiko to u tebe zkoušel a šlo mu to. Zkus si kdyžtak aktualizovat stránku, snad ti pak naběhne nahoře okno pro doplnění dalšího seriálu.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
20. 12. 2020 / 11:30:41 (před 3 roky)
off
alenap napsal(a):

Dobrý deň, prosím o radu ako aktualizovať top 10 seriálov. Jeden som odstránila ale neviem miesto neho vložiť iný. Ďakujem

Zkus Ctrl+F5, u Chrome tuším shift F5, potom znovu vložit do TOP10 jiný.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
lenkaknel
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
10. 1. 2021 / 10:55:56 (před 3 roky)
off

Možná to tu někde je, ale nemůžu najít výsledky minulých anket. Chtěla jsem si pustit vítěze vánoční ankety a listovala články dozadu až na oznámení o vítězi. Anket už ale bylo víc a i starších, není někde proklik na výsledky?

Editováno: 1x | Naposledy: 10. 1. 2021 / 10:56:26
avatar uživatele
jesmot
Redaktor | Cool level: 56 | Richard Castle
10. 1. 2021 / 11:29:07 (před 3 roky)
off
lenkaknel napsal(a):

Možná to tu někde je, ale nemůžu najít výsledky minulých anket. Chtěla jsem si pustit vítěze vánoční ankety a listovala články dozadu až na oznámení o vítězi. Anket už ale bylo víc a i starších, není někde proklik na výsledky?

Vyhodnocení vánočních anket proběhlo tady na timeline.

1/3
123