Diskuzní fórum

Zjištění názvu seriálu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
jan_007
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
19. 8. 2014 / 10:21:17 (před 9 roky)
off

Mám problém. Na disku jsem měl snad 20 různých seriálů (některé kompletní zahrnující několik řad) a disk se mi pokazil. Naštěstí se mi téměř všechna data podařila zachránit, ovšem názvy jednotlivých epizod se ztratily a abych vůbec poznal o co jde, musím každý díl pustit a pak epizodu přejmenovat. Navstává ovšem problém, že určité seriály (Walking Dead, Homeland atd) asi nedávají názvy seriálů jako u např. Kobry 11.
Můj dotaz zní:
Existuje cokoliv, co by mi pomohlo rozpoznat název konkrétního dílu, abych se nedíval na seriál někde odprostřed a nepokračoval pak 1., 4., 2., 8. dílem a nic z toho neměl? Seznam dílů jsem si už nějak získal, ale chápejte, jak mám poznat že se ten díl jmenuje zrovna tak a tak.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
19. 8. 2014 / 10:44:22 (před 9 roky)
off
janmanas napsal(a):

Mám problém. Na disku jsem měl snad 20 různých seriálů (některé kompletní zahrnující několik řad) a disk se mi pokazil. Naštěstí se mi téměř všechna data podařila zachránit, ovšem názvy jednotlivých epizod se ztratily a abych vůbec poznal o co jde, musím každý díl pustit a pak epizodu přejmenovat. Navstává ovšem problém, že určité seriály (Walking Dead, Homeland atd) asi nedávají názvy seriálů jako u např. Kobry 11.
Můj dotaz zní:
Existuje cokoliv, co by mi pomohlo rozpoznat název konkrétního dílu, abych se nedíval na seriál někde odprostřed a nepokračoval pak 1., 4., 2., 8. dílem a nic z toho neměl? Seznam dílů jsem si už nějak získal, ale chápejte, jak mám poznat že se ten díl jmenuje zrovna tak a tak.

Pokud jsi to stahoval díl po dílu, popořadě, tak podle času (pokud to jde). Jinak akorát mravenčí práce - někde to najít online a porovnávat začátek epizod. Jestli to nějak automaticky vážně nevím. Jinak bych určitě použila jiný obnovovač dat. S ext. diskem se mi kdysi stalo to samé, ale googlila jsem a našla takový, který zachovával i ty názvy.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
19. 8. 2014 / 10:59:57 (před 9 roky)
off

preto mám dôležité veci(vrátane dôležitých seriálov v špeciálnej kvalitke, kt. by som už inak asi komplet nezohnal) zálohované na 2 rôznych externých HDD :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
jan_007
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
19. 8. 2014 / 11:14:28 (před 9 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Pokud jsi to stahoval díl po dílu, popořadě, tak podle času (pokud to jde). Jinak akorát mravenčí práce - někde to najít online a porovnávat začátek epizod. Jestli to nějak automaticky vážně nevím. Jinak bych určitě použila jiný obnovovač dat. S ext. diskem se mi kdysi stalo to samé, ale googlila jsem a našla takový, který zachovával i ty názvy.

A už si asi na ten prográmek nevzpomeneš co? :D

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
19. 8. 2014 / 11:34:21 (před 9 roky)
off
jan_007 napsal(a):

A už si asi na ten prográmek nevzpomeneš co? :D

Já používám program Recuva (má takovou pracovní helmičku v logu). Jsem s ním plně spokojen. Pokud to tam je, tak to bezpečně najde, a musím říct, že mě zachoval vždy i názvy. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 1x | Naposledy: 19. 8. 2014 / 11:34:58
avatar uživatele
jan_007
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
19. 8. 2014 / 15:50:55 (před 9 roky)
off

Recuva samozřejmě znám, ale ten bohužel, bez výsledku. Nic nenašel.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
19. 8. 2014 / 19:50:17 (před 9 roky)
off
jan_007 napsal(a):

A už si asi na ten prográmek nevzpomeneš co? :D

Nevzpomenu. Ale googlila jsem a opět jsem ho našla - je to EasyRecovery. Zatímco ani Recuva nic nenašla, tenhle prográmek disk našel, všechno obnovil a navíc uložil na jiný disk všechny soubory v původních složkách :).