Diskuzní fórum

Prosím doporučte podobný seriál.

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Denis Ulmann
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
22. 8. 2014 / 00:35:54 (před 9 roky)
off

Zdravím,
dlouho si tady pročítám fórum a někdy narazím na něco kvalitního, ale už dlouho jen sjíždím od znova co jsem viděl. Živím se programováním, tzn. u PC skoro 24/7 krom spánku a na jednom z monitoru mi vždycky musí běžet nějaký seriál, jinak bych se z toho zbláznil... každopádně k věci, nedávno jsem kolegovi doporučil 2 hodně dobré seriály a překvapilo mě, že je ještě neviděl, tak teď doufám, že někdo překvapí mě!

Moje best of bests je Chuck, Castle a Bones (důkazem mojí závislosti je asi to, že v mobilu mám znělky z Castla i Chucka jako vyzvánění). Dobré potom byly Fringe, Prison Break a vůbec skoro všechny, které mám v profilu za 100%.

Všiml jsem si nějakých spojitostí a tj. aby hlavní hrdinové pracovali nejčastěji pro vládu (cia, fbi, nypd, apod...) a nejčastěji mezi hlavními hrdiny vznikne nějaký vztah. Nevím proč, asi mi to něco kompenzuje :D

Jsem už vcelku bezradný, tak jsem se uchýlil k psaní tohoto, doporučte cokoliv, shlédnutí pilotu i něčeho mimo můj žánr mě nezabije, díky moc!

avatar uživatele
LenkaTalaskova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
22. 8. 2014 / 05:12:22 (před 9 roky)
off
Denis Ulmann napsal(a):

Zdravím,
dlouho si tady pročítám fórum a někdy narazím na něco kvalitního, ale už dlouho jen sjíždím od znova co jsem viděl. Živím se programováním, tzn. u PC skoro 24/7 krom spánku a na jednom z monitoru mi vždycky musí běžet nějaký seriál, jinak bych se z toho zbláznil... každopádně k věci, nedávno jsem kolegovi doporučil 2 hodně dobré seriály a překvapilo mě, že je ještě neviděl, tak teď doufám, že někdo překvapí mě!

Moje best of bests je Chuck, Castle a Bones (důkazem mojí závislosti je asi to, že v mobilu mám znělky z Castla i Chucka jako vyzvánění). Dobré potom byly Fringe, Prison Break a vůbec skoro všechny, které mám v profilu za 100%.

Všiml jsem si nějakých spojitostí a tj. aby hlavní hrdinové pracovali nejčastěji pro vládu (cia, fbi, nypd, apod...) a nejčastěji mezi hlavními hrdiny vznikne nějaký vztah. Nevím proč, asi mi to něco kompenzuje :D

Jsem už vcelku bezradný, tak jsem se uchýlil k psaní tohoto, doporučte cokoliv, shlédnutí pilotu i něčeho mimo můj žánr mě nezabije, díky moc!

Ahoj, (je mi taky devatenáct, tak jsem si dovolila tykat), koukala jsem, že máš rád seriál Friends.

Pokud ti nevadí, že bohužel seriál má jen 8 epizod, jelikož ho bohužel zrušili a dost z nás ho zde oplakalo, pak si pusť Friends With Better Lives. :-) Pomůžou ti zde názory na stránce seriálu.

LenkaTalaskova SMG lover
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
22. 8. 2014 / 06:37:23 (před 9 roky)
on

Zkus Burn Notice :)

avatar uživatele
MountainLionet
Uživatel od první verze | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
22. 8. 2014 / 09:10:07 (před 9 roky)
off

Vážně se divím, že jsi žádný kvalitní seriál nenašel, protože jich je fakt hodně. No pokud bereš i policii (nypd) jako čistě vládní organizaci, tak ta je všude.

Já doporučuju určitě Rizzoli&Isles, NCIS, Cold Case, Without a Trace (FBI, objeví se dokonce více vztahů mezi různými postavami a samozřejmě jsou složité), Sue Thomas (FBI, těžší sehnat), X Files (FBI), Mentalist, 1-800-Missing (FBI, neplést s Missing). A možná taky Firm, ale tady se jedná o právníkovu rodinu, která má problém s ruskou mafií. Jo a možná Beauty and the Beast (první série už i česky a slovensky).

A s titulkama pak nového Matadora a možná GR (není jistá další série, ale už během prvních dílů se tam vyvinul ten potřebný vztah :D).

Jinak všechno, co mám za 100 %, je top. 90 % je skvělý, ale něco tomu chybí. Pokud mám shlédnutých pár dílů, tak je to jen rezerva pro to, jak se to vyvine.

In a land of predators a lion never fears the jackal.
Editováno: 1x | Naposledy: 22. 8. 2014 / 17:04:57
avatar uživatele
Raduš
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
22. 8. 2014 / 09:56:23 (před 9 roky)
off

Já doporučuji White Collar. :)

The most important opinion you have is the opinion you have of yourself.
avatar uživatele
Leslie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
22. 8. 2014 / 11:57:34 (před 9 roky)
off

Líbí se ti Chuck, Castle, Bones... Zkusila bych Mentalistu. :)

avatar uživatele
Locke
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
22. 8. 2014 / 11:58:07 (před 9 roky)
off

The Killing, Homeland

Hold the Door!
avatar uživatele
joshla
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
22. 8. 2014 / 14:55:12 (před 9 roky)
off
avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
22. 8. 2014 / 18:38:42 (před 9 roky)
off

Zdar,

zkus Covert Affairs nebo Good wife. Když se ti budou líbit, trefils jackpot. Oboje už má pět řad, takže by ti to mohlo chvíli vydržet :). Taky souhlas s doporučením White collar a ještě bych přidala The Glades.

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
MichelleCZSP
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
22. 8. 2014 / 23:24:07 (před 9 roky)
off

Možná bych zkusila "Franklin a Bash" (právnický seriál, vtipný), "NCIS", "Leverage", "Warehouse 13"

Ride or Die
1/2
12