Diskuzní fórum

schválení titulků

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Danyb
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
23. 8. 2014 / 09:42:20 (před 9 roky)
off

Ahoj,jsem tu nový a chtěl jsem se zeptat,jak dlouho trvá schválení titulků, píšou že od minuty až pár hodin.
Já jsem titulky přidal včera odpoledne (14:30) a dneska ještě nejsou schválené, jak dlouho to bude ještě přibližně trvat? Díky :)

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
23. 8. 2014 / 09:47:12 (před 9 roky)
off
danybek napsal(a):

Ahoj,jsem tu nový a chtěl jsem se zeptat,jak dlouho trvá schválení titulků, píšou že od minuty až pár hodin.
Já jsem titulky přidal včera odpoledne (14:30) a dneska ještě nejsou schválené, jak dlouho to bude ještě přibližně trvat? Díky :)

Od několika minuty po několik málo hodin. Ale existují výjimky. Podporujeme dlouhodobé překladatele a proto pokud mají rozpracovaný překlad, tak se schválením čekáme na ně (aktuální doba hájení je 14 dní, potom si vyhrazujeme právo schválit i konkurenční titulky).

A pokud nechceš čekat, staň se autorizovaným překladatelem.

O status překladatele se musí napsat Fruikovi. Podmínky nejsou nijak drsné, stačí mít již něco přeloženo a nemontovat se do překladů ostatním. Což je pro některé ovšem drsná podmínka.

Více zde.

Editováno: 1x | Naposledy: 23. 8. 2014 / 09:49:57
avatar uživatele
Danyb
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
23. 8. 2014 / 10:12:25 (před 9 roky)
off

Díky, ale nikdo jinej kromě mě titulky k tomu seriálu nepřidal ještě, tak jsem asi výjimka...
Zkusim napsat Fruikovi pro ten status.

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
23. 8. 2014 / 10:40:06 (před 9 roky)
off
danybek napsal(a):

Díky, ale nikdo jinej kromě mě titulky k tomu seriálu nepřidal ještě, tak jsem asi výjimka...
Zkusim napsat Fruikovi pro ten status.

Taky je tu možnost, že tu zatím nebyl nikdo z redaktorů, který má za schvalování titulků právo, a proto ještě nejsou schválené. No, zkus mu napsat. Pokud překládáš kvalitně, nevidím důvod, proč bys ten status nemohl dostat.

avatar uživatele
Clear
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
23. 8. 2014 / 10:54:19 (před 9 roky)
off
danybek napsal(a):

Ahoj,jsem tu nový a chtěl jsem se zeptat,jak dlouho trvá schválení titulků, píšou že od minuty až pár hodin.
Já jsem titulky přidal včera odpoledne (14:30) a dneska ještě nejsou schválené, jak dlouho to bude ještě přibližně trvat? Díky :)

Máš to schválené. Dopiš tam prosím název ripu, případně když ho neznáš/nemá název, tak alespoň velikost videa, na kterou titulky sedí. Pokud nevíš, jak ji zjistit, tak napiš, poradím ti (nebo někdo jiný).

Seriálový maniak, překladatelka a velká fanynka sci-fi seriálů. Překládám seriály: Suits, Homeland, The Strain, The Americans a další. Působím na stránce neXtWeek.cz.
Editováno: 2x | Naposledy: 23. 8. 2014 / 10:57:11
avatar uživatele
Danyb
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
23. 8. 2014 / 11:05:07 (před 9 roky)
off
Clear napsal(a):

Máš to schválené. Dopiš tam prosím název ripu, případně když ho neznáš/nemá název, tak alespoň velikost videa, na kterou titulky sedí. Pokud nevíš, jak ji zjistit, tak napiš, poradím ti (nebo někdo jiný).

Díky moc,nápíšu do zpráv, nevím totiž jak ty titulky upravit, když už tam jsou,abych dopsal velikost ripu:)