Diskuzní fórum

Chyba ve vypnutí reklamy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
evik05
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
24. 9. 2014 / 20:32:58 (před 9 roky)
off

Ahoj, za ušetřené kredity jsem si na měsíc nechala vypnout obě reklamy a dnes jsem si všimla, že postranní reklama se mi zobrazuje. Šlo by s tím něco udělat? Díky

avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
5. 5. 2015 / 22:37:46 (před 8 roky)
off
evik05 napsal(a):

Ahoj, za ušetřené kredity jsem si na měsíc nechala vypnout obě reklamy a dnes jsem si všimla, že postranní reklama se mi zobrazuje. Šlo by s tím něco udělat? Díky

mám stejnej problém, odhlásit se nepomohlo

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
5. 5. 2015 / 22:55:26 (před 8 roky)
off

Boční reklama není ta čtvercová, nýbrž ta na boku (skyscraper). Čtvercová nejde vypnout.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
5. 5. 2015 / 22:58:10 (před 8 roky)
on
Fruiko napsal(a):

Boční reklama není ta čtvercová, nýbrž ta na boku (skyscraper). Čtvercová nejde vypnout.

Dammit, akurát som dorobil obrázok. :D Tak ho sem aj tak postnem, aby to bolo jasné:



Ako už Frujko napísal, tá štvorcová sa bude vždy zobrazovať a zmiznú tie druhé 2...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Blouznivka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
20. 6. 2015 / 11:36:13 (před 8 roky)
off

Ahoj, mám taky koupené, že obě reklamy se mi nebudou zobrazovat, ale poslední týden mi pořád vyskakuje dole reklama od datartu, vždycky v nejméně vhodnou dobu...chyba někde? :)

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
20. 6. 2015 / 11:41:19 (před 8 roky)
off
Blouznivka napsal(a):

Ahoj, mám taky koupené, že obě reklamy se mi nebudou zobrazovat, ale poslední týden mi pořád vyskakuje dole reklama od datartu, vždycky v nejméně vhodnou dobu...chyba někde? :)

Prakticky stejný princip jako výše zmiňovaný. Zakoupeným balíčkem se vypne horní a boční reklama, ale nadále zůstává ta čtvercová a nyní i ta spodní, ten Datart, který sem tam vyskakuje. Ta nejde vypnout a nezbývá, než ji přetrpět, dokud nepřijde jiná.

avatar uživatele
Blouznivka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
20. 6. 2015 / 11:47:45 (před 8 roky)
off

Ok, děkuji za odpověď :)

avatar uživatele
shakespeare
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
4. 10. 2016 / 18:41:34 (před 7 roky)
off
evik05 napsal(a):

Ahoj, za ušetřené kredity jsem si na měsíc nechala vypnout obě reklamy a dnes jsem si všimla, že postranní reklama se mi zobrazuje. Šlo by s tím něco udělat? Díky

Mam stejny problem. Ctvercova reklama mi nevadi, ale bocni ano. Nezobrazuje se vzdy, ale pomerne casto a docela mi to vadi. Muzete mi prosim poradit, co s tim mam delat? Diky a mejte se.

avatar uživatele
arthurcz
VIP | Cool level: 22 | Chandler Bing
9. 10. 2017 / 07:05:04 (před 6 roky)
off

Mám balíček na vypnutí reklamy. Na čtvercovou reklamu jsem si zvykl, ale pravidelně se mi teď objevuje spodní reklama, která se při najetí myši ještě zvětší a začne vesele vyhrávat. Jde s tím něco udělat? SZ je jediný web, kde mám adblock vypnutý, ale už mě to fakt dost točí...

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
9. 10. 2017 / 08:16:59 (před 6 roky)
off

Je to jedna z reklam, která je schopně zaplatit za týden zobrazování provoz na dva měsíce. Ostatním to trvá mnohem déle, tak to tu chvíli musíte překousnout, pak zase bude rok klid. V plánu je premium verze úplně bez reklam, ale kvůli EET jsme ji museli odložit, protože se to dost zkomplikovalo.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.