Diskuzní fórum

Poraďte prosím :)

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
pajushhh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
29. 10. 2014 / 22:49:39 (před 9 roky)
off

Ahoj! Poradíte mi prosíím nějaký seriál, který je podobný např. seriálům jako jsou: The Vampire Diaries, Supernatural, Heroes, True Blood, The Secret Circle, The Carrie Diaries, Gossip Girl, 90210, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Star Crossed nebo hlevně něco jako Awkward. Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
29. 10. 2014 / 22:54:23 (před 9 roky)
off
pajushhh napsal(a):

Ahoj! Poradíte mi prosíím nějaký seriál, který je podobný např. seriálům jako jsou: The Vampire Diaries, Supernatural, Heroes, True Blood, The Secret Circle, The Carrie Diaries, Gossip Girl, 90210, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Star Crossed nebo hlevně něco jako Awkward. Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

Zkusil bych Skins nebo třeba Misfits.

Eventuelně pak něco ze žánru teen a cokoliv z produkce stanice ABC Family nebo The CW.

Editováno: 1x | Naposledy: 29. 10. 2014 / 22:56:42
avatar uživatele
Livik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
30. 10. 2014 / 08:15:32 (před 9 roky)
off
pajushhh napsal(a):

Ahoj! Poradíte mi prosíím nějaký seriál, který je podobný např. seriálům jako jsou: The Vampire Diaries, Supernatural, Heroes, True Blood, The Secret Circle, The Carrie Diaries, Gossip Girl, 90210, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Star Crossed nebo hlevně něco jako Awkward. Nebo prostě nějakej ten seriál s teenagerama a jejich životem a láskou :D protože mám takovýhle seriály fakt ráda a nevim už žádnej na tohle téma tak prosím pište! :)

Skus Faking it.. ;)