Diskuzní fórum

Přátelé na serialzone

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Vxxx
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
10. 12. 2014 / 10:14:11 (před 9 roky)
off

Zdravím. Nováček tedy rozhodně nejsem, ale někdy během včerejška se mi objevila nová trofej "Vyhledávaný kamarád". Údajně si mě teda někdo přidal do přátel :D Dá se někde zjistit kdo? Je někde nějaká ukrytá kolonka "kdo mě má v přátelích"... ? :D Žádnou jsem nenašla :(

Vxxx
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
10. 12. 2014 / 10:26:51 (před 9 roky)
off

Pod seznamem tvých přátel...je tlačítko "Mají mě v přátelích". Tak tam bys je měla najít.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
10. 12. 2014 / 10:40:46 (před 9 roky)
on
La.Volpe napsal(a):

Pod seznamem tvých přátel...je tlačítko "Mají mě v přátelích". Tak tam bys je měla najít.

jo...ale aby sa jej zobrazilo, kto si ju pridal medzi priateľov, tak aj ona musí mať aspoň 1 človeka medzi priateľmi ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
10. 12. 2014 / 10:44:20 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

jo...ale aby sa jej zobrazilo, kto si ju pridal medzi priateľov, tak aj ona musí mať aspoň 1 človeka medzi priateľmi ;)

Ah, tak to jsem nevěděl. :)

avatar uživatele
Vxxx
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
10. 12. 2014 / 11:08:54 (před 9 roky)
off
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
21. 2. 2015 / 21:55:47 (před 9 roky)
off

wow, tak po dvoch rokoch je moja zvedavosť konečne uspokojená a ja vidím, kto si ma pridal do priateľov :O teším sa z tohoto zistenia :D

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
21. 2. 2015 / 22:20:50 (před 9 roky)
on
Lill napsal(a):

wow, tak po dvoch rokoch je moja zvedavosť konečne uspokojená a ja vidím, kto si ma pridal do priateľov :O teším sa z tohoto zistenia :D

:D ani si nevedela, kto boli doteraz tvoji priatelia...shame on you, gŕŕl :D

//akurát ma celkom prekvapuje, že ty si si doteraz nikoho nepridala ;) na to, že 11 si pridalo teba...priateľstvo musí byť obojstranné, inak to nie je priateľstvo :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 21. 2. 2015 / 22:24:46
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
21. 2. 2015 / 22:25:23 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

:D ani si nevedela, kto boli doteraz tvoji priatelia...shame on you, gŕŕl :D

veď to! som myslela, že tam budú nejakí traja ľudia, ale mám 11 priateľov a ani som o tom nevedela. normálne som zostala zaskočená :D

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
21. 2. 2015 / 22:26:31 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

//akurát ma celkom prekvapuje, že ty si si doteraz nikoho nepridala ;) na to, že 11 si pridalo teba...priateľstvo musí byť obojstranné, inak to nie je priateľstvo :D

ja som prekvapená viac ako ty :D no ja som tiež myslela, že priateľstvo je obojstranné a vyžaduje aspoň nejaký kontakt medzi tými dvoma stranami.. I was wrong :D

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
21. 2. 2015 / 22:26:57 (před 9 roky)
on

ešte na margo môjho doplnku - v tomto sa mi páči systém Facebooku(snáď jediná vec, čo sa mi na ňom páči :D), že keď si niekoho pridáš, aj ten druhý to musí potvrdiť...a nie jak tu, že si ťa môže pridať hocaký troll :D

//ale tak funguje to všelijako, niektorí sa pridávajú a vôbec spolu nekomunikujú, my zase komunikujeme a považujem ťa za "známosť" tu na SZ, ale nemáme potrebu sa "pridávať medzi priateľov" :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 21. 2. 2015 / 22:30:30
1/2
12