Diskuzní fórum

Neoblíbený seriál

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
prinse
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
6. 1. 2015 / 21:29:41 (před 9 roky)
off

Ahoj, chodím sem velice často a jedním slovem CHVÁLA. Nicméně mam jeden nápad. Nevím, jestli to půjde technicky provést. Jsem seriálový maniak, ale i tak se celkovém seznamu ztrácím (když chce člověk vidět 200 seriálů, prostě si názvy nepamatuje...). Nešlo by přidat tlačítko neoblíbený seriál nebo něco podobného, který by po přihlášení smazal ze všech seznamů seriály, o kterých jsem si vše přečetla a prostě je nechci vidět? A v článku je třeba barevně označil? Esmeraldu poznám, ale jsou seriály, které nemusím, ale pořád dokola na ně klikám (dobrý název, podobný k něčemu, co mam ráda, atd...). Prostě vedle tlačítek OBLÍBIT a CHCI VIDĚT dát podobnou možnost.
Pokud už něco takového je, jak to, prosím, zprovozním??? :) DÍKY!

Prinse
avatar uživatele
Eobard Thawne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
9. 1. 2015 / 17:28:34 (před 9 roky)
off

No, nevím, jestli s tím budou redaktoři souhlasit, ale doufám, že ano. Navíc by bylo dobré, kdyby se neoblíbené seriály zobrazovaly na profilu uživatele stejně tak, jako ty oblíbené a zamilované. Taky by prospěla funkce nenáviděný, to jest vyšší stupeň neoblíbenosti. Pokud by se obě tyto kategorie seriálů objevovaly na profilech uživatelů tak, jako ty oblíbené a zamilované, každý, kdo by se na to podíval, by znal uživatelův vkus.

"The purpose of life is finding the largest burden that you can bear and bearing it."
avatar uživatele
jardini
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
20. 1. 2015 / 18:45:37 (před 9 roky)
off

Já bych souhlasila s návrhem neoblíbený seriál a přidala také návrh: k MOJE SERIÁLY — ZAMILOVANÉ, MOJE SERIÁLY — OBLÍBENÉ možnost MOJE SERIÁLY — VIDĚNÉ, příp. jak píše prinse neoblíbené. Ráda bych měla nějaký přehled o tom, co jsem už viděla a nemusí to být jen ty pěkné seriály. Díky. Bylo by fajn, kdyby to šlo nějak udělat.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
20. 1. 2015 / 18:55:13 (před 9 roky)
off
jardini napsal(a):

Já bych souhlasila s návrhem neoblíbený seriál a přidala také návrh: k MOJE SERIÁLY — ZAMILOVANÉ, MOJE SERIÁLY — OBLÍBENÉ možnost MOJE SERIÁLY — VIDĚNÉ, příp. jak píše prinse neoblíbené. Ráda bych měla nějaký přehled o tom, co jsem už viděla a nemusí to být jen ty pěkné seriály. Díky. Bylo by fajn, kdyby to šlo nějak udělat.

Na to máš watchlist, ne?

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
20. 1. 2015 / 23:11:39 (před 9 roky)
off
The Doctor from The TARDIS napsal(a):

No, nevím, jestli s tím budou redaktoři souhlasit, ale doufám, že ano. Navíc by bylo dobré, kdyby se neoblíbené seriály zobrazovaly na profilu uživatele stejně tak, jako ty oblíbené a zamilované. Taky by prospěla funkce nenáviděný, to jest vyšší stupeň neoblíbenosti. Pokud by se obě tyto kategorie seriálů objevovaly na profilech uživatelů tak, jako ty oblíbené a zamilované, každý, kdo by se na to podíval, by znal uživatelův vkus.

Ale na profilu se ti neukazují oblíbené a zamilované seriály. Ty je tam máš, protože sis je tam vložil. Stejným způsobem si tam klidně můžeš dát ty neoblíbené, nikdo ti nebrání.

avatar uživatele
MountainLionet
Uživatel od první verze | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
21. 1. 2015 / 01:10:00 (před 9 roky)
off

Jde seriál označit jako ignorovaný. Ten pak budete mít v seznamu oblíbených, ale místo srdíčka (zamilovaný) tam bude křížek. Žádný problém.

Pokud chcete návod... zakliknete oblíbit a pak se vám zobrazí tři možnosti, z nichž jedna je ignorovat. That's it.

In a land of predators a lion never fears the jackal.
avatar uživatele
prinse
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
21. 1. 2015 / 11:26:46 (před 9 roky)
off

Ignorovat to jde, ale když pak vlezeš na záložku SERIÁLY, pořád ho tam máš v tom seznamu - a to je ten problém. Je tam miliony seriálů, těžko se v tom orientuje. Stačilo by to třeba barevně označit - zamilované červeně, ignorované zeleně. Cokoli... :) Když třeba hledám nový seriál, na který bych se koukla, a hledam třeba pod S, stále jak pitomec klikám na ty samý seriály jen proto, že mě zaujme název. Takhle bych si na ten seriál klikla jednou, podívala se o co jde a pokud by to nebyl můj šálek kávy, klikla bych na čudlík a už bych ho v tom celkovém seznamu pod S měla zelenej. Věděla bych, že to už jsem četla a nechci to vidět. Je mi na prd, když budu mít 100 seriálů ignorovaných a v celkovým seznamu je stejně nepoznam. :)

Prinse