Diskuzní fórum

Kolik seriálu pravidelně sledujete?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Exie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
14. 1. 2015 / 20:49:07 (před 9 roky)
off

Dobrý večír,
jelikož anketu jsem zde nenašel, tak se ptám, seriálových fanoušků, kolik pak seriálů pravidelně sledujete..

Je to pouze o zvědavosti a zajimavosti....
Zapojte se...

Co sledují: Arrow, Flash, protože mám rád komiksáky..

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
14. 1. 2015 / 21:00:51 (před 9 roky)
off

momentálne sledujem(ak rátam aj seriály, kt. sa práve nevysielajú alebo sú káblovkové/letné/etc.):

The Simpsons, 2 Broke Girls, A to Z, About a Boy, American Dad!, American Horror Story, Archer, Baby Daddy, Banshee, Bates Motel, Benched, The Big Bang Theory, Black Sails, Black-ish, Brooklyn Nine-Nine, Community, Constantine, Death in Paradise, Dominion, Falling Skies, The Following, From Dusk Till Dawn: The Series, Galavant, Game of Thrones, Graceland, Ground Floor, Hawaii Five-0, Hell on Wheels, Justified, Last Man Standing, The Last Ship, Law & Order: Special Victims Unit, The League, The Leftovers, Longmire, Married, Marry Me, The McCarthys, Melissa & Joey, The Middle, Mike and Molly, Modern Family, Mom, New Girl, NTSF:SD:SUV::, Parks and Recreation, Partners, Penny Dreadful, Person of Interest, Power, Pretty Little Liars, Ray Donovan, Salem, Sleepy Hollow, South Park, The Strain, Strike Back, Suits, Supernatural, Two and a Half Men, Undateable, Vikings, The Walking Dead, You're the Worst, Z Nation

niekto ma chce tromfnúť? :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 14. 1. 2015 / 21:01:31
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
14. 1. 2015 / 21:06:14 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

momentálne sledujem(ak rátam aj seriály, kt. sa práve nevysielajú alebo sú káblovkové/letné/etc.):

The Simpsons, 2 Broke Girls, A to Z, About a Boy, American Dad!, American Horror Story, Archer, Baby Daddy, Banshee, Bates Motel, Benched, The Big Bang Theory, Black Sails, Black-ish, Brooklyn Nine-Nine, Community, Constantine, Death in Paradise, Dominion, Falling Skies, The Following, From Dusk Till Dawn: The Series, Galavant, Game of Thrones, Graceland, Ground Floor, Hawaii Five-0, Hell on Wheels, Justified, Last Man Standing, The Last Ship, Law & Order: Special Victims Unit, The League, The Leftovers, Longmire, Married, Marry Me, The McCarthys, Melissa & Joey, The Middle, Mike and Molly, Modern Family, Mom, New Girl, NTSF:SD:SUV::, Parks and Recreation, Partners, Penny Dreadful, Person of Interest, Power, Pretty Little Liars, Ray Donovan, Salem, Sleepy Hollow, South Park, The Strain, Strike Back, Suits, Supernatural, Two and a Half Men, Undateable, Vikings, The Walking Dead, You're the Worst, Z Nation

niekto ma chce tromfnúť? :D

What the hell... how.. just how... Jak si to můžeš všechno pamatovat a neztratit návaznost mezi díly? Jak můžeš žít? :-) :-) :-)

You're true serieshero.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 67 | kpt. Benjamin Franklin 'Hawkeye' Pierce
14. 1. 2015 / 21:06:22 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

niekto ma chce tromfnúť? :D

:D já teda ne, ale tipnul bych si, že tvůj krajan suzuki051 to možná dá :-)

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
14. 1. 2015 / 21:12:42 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

What the hell... how.. just how... Jak si to můžeš všechno pamatovat a neztratit návaznost mezi díly? Jak můžeš žít? :-) :-) :-)

You're true serieshero.

kto tvrdí, že si to všetko pamätám? :D ale to máš šumafuk, aj keby som sledoval len 5 seriálov, tak si to nebudem pamätať, jedine, že by som ich stále pozeral dokola...a mne aj tak nejde o to pamätať si seriál, ale hlavne si ho užiť ;)) ale inak to sa iba zdá, že je ich veľa :P je tam veľa letných, veľa "10 epizód/séria" seriálov a tak...a o 20-minútovkách ani nehovorím, aj keď má séria 22 epizód, tak to bežne človek dá behom víkendu, šak ty o tom vieš svoje ;)

_karel_ napsal(a):

:D já teda ne, ale tipnul bych si, že tvůj krajan suzuki051 to možná dá :-)

nepoznám...kto to je? on ich tiež sledujem tak veľa? :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 14. 1. 2015 / 21:13:27
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
14. 1. 2015 / 21:15:53 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

momentálne sledujem(ak rátam aj seriály, kt. sa práve nevysielajú alebo sú káblovkové/letné/etc.):

The Simpsons, 2 Broke Girls, A to Z, About a Boy, American Dad!, American Horror Story, Archer, Baby Daddy, Banshee, Bates Motel, Benched, The Big Bang Theory, Black Sails, Black-ish, Brooklyn Nine-Nine, Community, Constantine, Death in Paradise, Dominion, Falling Skies, The Following, From Dusk Till Dawn: The Series, Galavant, Game of Thrones, Graceland, Ground Floor, Hawaii Five-0, Hell on Wheels, Justified, Last Man Standing, The Last Ship, Law & Order: Special Victims Unit, The League, The Leftovers, Longmire, Married, Marry Me, The McCarthys, Melissa & Joey, The Middle, Mike and Molly, Modern Family, Mom, New Girl, NTSF:SD:SUV::, Parks and Recreation, Partners, Penny Dreadful, Person of Interest, Power, Pretty Little Liars, Ray Donovan, Salem, Sleepy Hollow, South Park, The Strain, Strike Back, Suits, Supernatural, Two and a Half Men, Undateable, Vikings, The Walking Dead, You're the Worst, Z Nation

niekto ma chce tromfnúť? :D

Napočítal jsem jich 65 je to možný?
Pak jsem si prošel svůj profil a napočítal jich 52 (včetně letních a krátkých) - takže opět se jen potvrzuje, že jsem v porovnání s tebou žabař :)

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
Editováno: 2x | Naposledy: 14. 1. 2015 / 21:16:23
avatar uživatele
Exie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
14. 1. 2015 / 21:20:40 (před 9 roky)
off

A já jsem v hlubokém minimu, ale teď si rozjedu ještě 2 a to AGENTS SHIELD A AGENT CARTER....
4 je krásné číslo a postačí.. .:D

Zatím u mě není žádný konkurent než Marvelovky..

Editováno: 1x | Naposledy: 14. 1. 2015 / 21:21:34
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
14. 1. 2015 / 21:21:18 (před 9 roky)
off
Pajky napsal(a):

Napočítal jsem jich 65 je to možný?
Pak jsem si prošel svůj profil a napočítal jich 52 (včetně letních a krátkých) - takže opět se jen potvrzuje, že jsem v porovnání s tebou žabař :)

pri kvalite na počte nezáleží ;) so, no, brother, you're no "frogger" ;D
btw. schválne som to spočítal a je ich tam 65, 32 komédií(t.j. 20-minútové epky) a 33 drám(40-minútové epky)...takže fakt to nie je tak veľa, keďže ako píšem, 22 epizód komédie dám v pohode cez víkend a z tých drám je veľa káblovkových, t.j. 10-13 epizód v sérii...takže v podstate to je ešte slabé a čakám, kto ma tromfne :D

//jo a @Thadreth&Pajky, you're my people :) thanks for sharing, I don't feel like maniac now :D

//jo a ešte ďalšia štatistika, spočítal som drámy a z tých 33 drám je iba 6 z komerčných staníc(V5), čiže všetko ostatné káblovky a menej epizód ;) a dokonca z tých komerčných tam je Constantine a The Following, kt. tiež majú skrátené série ;D čiže kebyže ešte spočítam aj káblovkové/komerčné komédie, tak nakoniec zistím, že ja vlastne nič nesledujem :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 2x | Naposledy: 14. 1. 2015 / 21:27:19
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
14. 1. 2015 / 21:26:42 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

pri kvalite na počte nezáleží ;) so, no, brother, you're no "frogger" ;D
btw. schválne som to spočítal a je ich tam 65, 32 komédií(t.j. 20-minútové epky) a 33 drám(40-minútové epky)...takže fakt to nie je tak veľa, keďže ako píšem, 22 epizód komédie dám v pohode cez víkend a z tých drám je veľa káblovkových, t.j. 10-13 epizód v sérii...takže v podstate to je ešte slabé a čakám, kto ma tromfne :D

//jo a @Thadreth&Pajky, you're my people :) thanks for sharing, I don't feel like maniac now :D

Já se svého čísla až lekl, ale ono je to jak píšeš.
20 minutové seriály konzumuju jako nic, pak je spousta kabelovek 10-15 epizod + něco letního. Což znamená, že to není týdenní číslo, ale vlastně roční :)
A ke kvalitě, myslím, že více jak v polovině se shodujeme, takže... :D

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
Editováno: 2x | Naposledy: 14. 1. 2015 / 21:27:47
avatar uživatele
Exie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
14. 1. 2015 / 21:31:26 (před 9 roky)
off

Lidi. Tohle je mimo téma, ale i tak.

Jaký máte názor na seriál Gotham? Nudný, napínavý?

1/4
1234