Diskuzní fórum

začátečník

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
hanule3
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
17. 1. 2015 / 14:20:04 (před 9 roky)
off

ahoj,
na serialzone chodím už dlouho ale až teď jsem si založila účet a upřímně se tady moc nevyznám.
měla bych pár dotazů:
co je to a jak se používá gifshop?
jak to tady chodí například s přátelením?

díky :)

Hanule3
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
17. 1. 2015 / 14:22:29 (před 9 roky)
off
hanule3 napsal(a):

ahoj,
na serialzone chodím už dlouho ale až teď jsem si založila účet a upřímně se tady moc nevyznám.
měla bych pár dotazů:
co je to a jak se používá gifshop?
jak to tady chodí například s přátelením?

díky :)

Na všechny tvé dotazy ti odpoví náš FAQ. Je tam vše potřebné pro začátečníka a vpravo je pak výběr dalších okruhů a zákoutí tohoto webu, třeba funkce giftshopu jsou popsány zde. :-)

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
17. 1. 2015 / 14:30:43 (před 9 roky)
on

čo sa týka priatelenia, tak si môžeš kohokoľvek pridať tak, že si otvoríš jeho profil a klikneš na "přidat do přátel", teba si môže tiež ktokoľvek pridať...a "stav"(=počet) svojich priateľov si potom môžeš skontrolovať na svojom profile, vpravo dole sa ti objaví taká tabuľka a budeš tam vidieť všetkých svojich priateľov, aj tých, kt. si si ty pridala, aj tých, kt. si pridali teba ;) ale najprv si musíš pridať ty aspoň jedného priateľa a až potom sa ti zobrazí tá tabuľka...ak by si chcela vidieť, ako vyzerá, stačí si otvoriť buď môj alebo kolegov o príspevok vyššie profil a uvidíš ju...snáď je toto to, na čo si sa pýtala...

//lukas: vo FAQu o "priatelení" nič nie je, tak aspoň takto na osvetlenie ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
17. 1. 2015 / 14:33:51 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

//lukas: vo FAQu o "priatelení" nič nie je, tak aspoň takto na osvetlenie ;)

Jo, jo, to mi teď došlo. :-)

avatar uživatele
Eobard Thawne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
17. 1. 2015 / 15:13:11 (před 9 roky)
off
hanule3 napsala:
ahoj,
na serialzone chodím už dlouho ale až teď jsem si založila účet a upřímně se tady moc nevyznám.
měla bych pár dotazů:
co je to a jak se používá gifshop?
jak to tady chodí například s přátelením?

díky :)

Na své otázky jsi už odpovědi dostala, ale to vše je jen malá část toho, co serialzone nabízí. Jsou tu různé hry, jako postergame (taková seriálová hádanka), tradegame (v podstatě obchoduješ se seriály, ale s tvými kredity to žádným způsobem nepohne), tombola a samozřejmě hra kámen, nůžky, papír, spock (v podstatě trochu složitější verze hry kámen, nůžky, papír). Zbytek už určitě najdeš tady: odkaz

Jo a uživatelé (nejen přátelé) si mezi sebou mohou posílat zprávy. Je to rychlejší, než používat diskuzi a navíc je to soukromé. Nahoře na liště, kde se ti zobrazuje i giftshop a nastavení najdeš zprávy. Klikni na ně a zbytek ti poví faq, které u toho je. Jo a když chceš někomu poslat zprávu, tak můžeš jednoduše jít na jeho profil a pod jeho obrázkem na profilu (avatarem) najdeš možnosti 'přidat do přátel' a samozřejmě 'poslat zprávu'.

"The purpose of life is finding the largest burden that you can bear and bearing it."
avatar uživatele
Tetenka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
30. 3. 2015 / 22:00:24 (před 9 roky)
off

ahoj :)
Na SerialZone som nová a ešte sa tu veľmi nevyznám :)
Už pred 2 dňami som pridala titulky k jednému seriálu, ale stále mi to v statuse píše: "Zatím nevyřešeno."
Je to spojené iba s tým, že som pridala prvýkrát titulky, alebo je niekde v mojom príspevku chyba?

Ďakujem :)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
30. 3. 2015 / 22:28:56 (před 9 roky)
off
Tetenka napsal(a):

ahoj :)
Na SerialZone som nová a ešte sa tu veľmi nevyznám :)
Už pred 2 dňami som pridala titulky k jednému seriálu, ale stále mi to v statuse píše: "Zatím nevyřešeno."
Je to spojené iba s tým, že som pridala prvýkrát titulky, alebo je niekde v mojom príspevku chyba?

Ďakujem :)

Jak je tam tohle, tak prostě nebyly zpracovány. Neboj, redaktoři ti rádi řeknou, kde se stala chyba, když se stane :).

avatar uživatele
Tetenka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
30. 3. 2015 / 22:43:02 (před 9 roky)
off

Aha :) a čo mám teda teraz robiť? :)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
31. 3. 2015 / 08:55:47 (před 9 roky)
off
Tetenka napsal(a):

Aha :) a čo mám teda teraz robiť? :)

Určitě ještě počkej. Někteří redaktoři mají práva na schvalování toho, jiní zas něčeho jiného. Nevím, kolik ji schvaluje titulky, ale až na tebe přijde řada, tak se to dozvíš. Pokud ti případně připadá, že to trvá dýl, než chceš čekat, zkus kontaktovat někoho osobně ohledně toho, co se dá dělat. Ale to by ses musela zeptat nějakého titulkáře, kdo je na to nejlepší.

avatar uživatele
Tetenka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
31. 3. 2015 / 16:01:29 (před 9 roky)
off

Ďakujem veľmi pekne :)

1/2
12