Diskuzní fórum

Hledam serial.....PROSIM .........

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Gheer
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
2. 3. 2015 / 22:20:29 (před 9 roky)
off

Ahoj, uz nejaky cas hledam nazvy 3 serialu, ktere jsem drive videl, ale bohuzel jsem zapomel nazev // znam jenom obsah. Pomuze mi nekdo prosim a identifikuje je ??????? velice dekuji vsem za radu.

1/ Sitcom, patrne USA, hlavni hrdinou je sefkuchar, co vari v restauraci, a particka kucharu, pekaru, cukraru a umyvacu nadobi, co s nim v restauraci pracuje. Pamatuji, ze v jednom dilu souperi s dcerou majitele o vedeni firmy, ale nakonec spolu skonci v posteli ......

2/ Sitcom, patrne USA, americka firma, ktera prodava pres TV a telefon zertovne a prisprostle ptakoviny a predmety presunuje v ramci setreni sve prodejni call centrum z ameriky do Indie, a s nim do Indie putuje taky jeji vedouci / hlavni hrdina. Jeho team indickych prodavacu prodava nejruznejsi ptakoviny po telefonu a z toho vyplivaji nejruznejsi komicke situace. V jednom dilu jeden z jeho zamestnancu Gupta si bere druhou praci, ale protoze ji nezvlada, nakonec dostane v prodeji druhe zamestnani, epizoda se zvykacim tabakem, souteze o nejlepsi prodejce .........

3/ Sitcom, patrne Anglie, maly venkovsky hotel s radou nejruznejsich kurioznich postavicek jako personal, uz si to moc nepamatuji, bylo to pred lety, jen si vzpominam, ze hodne zapletek slo uz od recepce, kdo hoste dostavali klice od pokoju, a snad tam byla / pracovala i jeho silena manzelka / vse v naprosto typickem suchem britskem humoru ....


Pokud je Vam neco z tohoto zname, a verim ze ano, budu moc vdecny kazdemu, kdo by mi poradil. DEKUJI.

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
2. 3. 2015 / 22:24:33 (před 9 roky)
off
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
2. 3. 2015 / 22:27:07 (před 9 roky)
off

1) Kitchen confidental
2) Jak říká lukas je Outsourced
3) Napadá mě Only Fools and Horses, ale nejsem si jistej popisem (tak ne, to nebude ono)

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
Editováno: 2x | Naposledy: 2. 3. 2015 / 22:30:39
avatar uživatele
Gheer
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
2. 3. 2015 / 22:28:30 (před 9 roky)
off

Moc dekuji, jsi zlaty, tak jeste ty dva dalsi a bude to super ..... dekuju

avatar uživatele
anjoa
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
2. 3. 2015 / 22:31:19 (před 9 roky)
off

Nebude číslo 3 Fawlty Towers?

Editováno: 1x | Naposledy: 2. 3. 2015 / 22:31:34
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
2. 3. 2015 / 22:32:47 (před 9 roky)
off
anjoa napsal(a):

Nebude číslo 3 Fawlty Towers?

spíš :), já četl sitcom anglie a naskočilo mě tohle :) a pak jsem si uvědomil, že to nebude ono...

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Gheer
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
2. 3. 2015 / 22:34:00 (před 9 roky)
off

Tak ten .. Only Fools and Horses .. to neni, hlavni hrdina byl bud primo majitel, nebo snad mozna jen reditel hotelu, vsechno se to toci jen kolem hostu, co v tom hotelu bydli ..... uz je to dlouho, patrne CT nebo CT2, 10-20 let ???? Tezko rict.

Jinak moc dekuji za ty kuchare.

avatar uživatele
Gheer
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
2. 3. 2015 / 22:39:58 (před 9 roky)
off

SUPER........ no Vase komunita je tady proste uzasna, klobouk dolu, jasne ze ten treti sitcom je Fawlty Towers ...............

a ja se to pokousim hledatna netu uz par dnu ....... \tady vse identifikovano asi za 10 minut ........ neuveritelne .....


MOC DEKUJI VSEM !!!!!!!!!!!!!!