Diskuzní fórum

Poraďte seriál

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Nighters
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
18. 6. 2015 / 19:00:55 (před 8 roky)
off

Zdravím, nemám se teď na co koukat, mohli byste mi poradit seriál, je jedno jaký žánr, a z jakého je to roku. Předtím než navrhnete seriál, podívejte se mi do hodnocených seriáu jestli jsem ho už neviděl nebo ho nesleduji.

avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
18. 6. 2015 / 22:07:13 (před 8 roky)
off
avatar uživatele
LadyJ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
19. 6. 2015 / 13:24:09 (před 8 roky)
off
Nighters napsal(a):

Zdravím, nemám se teď na co koukat, mohli byste mi poradit seriál, je jedno jaký žánr, a z jakého je to roku. Předtím než navrhnete seriál, podívejte se mi do hodnocených seriáu jestli jsem ho už neviděl nebo ho nesleduji.

Že ty jen sbíráš hvězdičky ke trofeji Zajímavá osobnost? :D

Neskloněni, nepokořeni, nezlomeni.
avatar uživatele
Nighters
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
19. 6. 2015 / 21:22:51 (před 8 roky)
off
LadyJ napsal(a):

Že ty jen sbíráš hvězdičky ke trofeji Zajímavá osobnost? :D

Tak to mě ani nenapadlo, jsem v nouzi a nemám na co koukat. vše buď skončilo tuto sezónu a nebo teprve začíná a těch pár seriálu co ještě běží mi nevystačí. Čučím i na filmy, ale ty snad mám zkouknuté skoro všechny.

avatar uživatele
VanEgg
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
28. 6. 2015 / 18:01:38 (před 8 roky)
off

Ahoj. Viděl jsem HIMYM, Scrubs a Community a chtěl bych doporučit nějaký další komediální seriál. Chtěl bych, aby byl již v českém dabingu a měl více než čtyři řady. Díky za pomoc.

avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
28. 6. 2015 / 19:47:58 (před 8 roky)
off

Nighters: Nemáš lepší kouknout tady na nějáký žebříček a vybírat dle popisů? Je to na pár kliknutí....já třeba aktuálně jedu Castla

VanEgg: Napadá mě Chuck (nepravá komedie, ale určitě se zalíbí) nebo New Adventure of Old Christine (=Nové trable staré Christine)

avatar uživatele
Nighters
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
30. 6. 2015 / 18:33:52 (před 8 roky)
off

Pojížděl jsme si žebříček, používal jsem filtry, dokonce jsem projížděl žebříček na csfd, ale většinou mě ty popisky nezaujmou a pak zjístím že i přesto je seriál dobrý, proto je těžké nejít seriál.

avatar uživatele
Steroline
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
30. 7. 2015 / 10:58:58 (před 8 roky)
off
VanEgg napsal(a):

Ahoj. Viděl jsem HIMYM, Scrubs a Community a chtěl bych doporučit nějaký další komediální seriál. Chtěl bych, aby byl již v českém dabingu a měl více než čtyři řady. Díky za pomoc.

Teorii velkého třesku si zkoušel? Nebo dva a půl chlapa :3

avatar uživatele
x2xx
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
27. 12. 2015 / 05:23:51 (před 8 roky)
off

poradíte mi prosím seriál stejného žánru jako je "BREAKING BAD" ?

I pád na hubu je krok vpřed......
avatar uživatele
majka147
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
6. 6. 2016 / 17:55:53 (před 7 roky)
off

Reagujem síce na rok starý post ale bol posielaný v rovnakom období pričom ma napadá otázka Čo pozerať ? Toto obdobie je fakt o ničom zatiaľ čo človek má cez sezónu okolo 10 seriálov ktoré pozerá každý týždeň čiže aspoň čo deň to minimálne 1 epizoda. Všetko skončilo niečo sa i zrušilo a teraz cez leto si s dvoma novými seriálmi nevystačím až sa nudím... rada by som nejaké návrhy aj keď som toho pomerne už veľa videla alebo aspoň skúsila ale ma omrzelo... Ach to už aby som sa tešila na jeseň (ale nie kvôli škole :/ )