Avatar: Legenda o Aangovi

Avatar: Legenda o Aangovi (Avatar: The Last Airbender)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail
1. série
1. The Boy in the Iceberg (The Boy in the Iceberg)
2. Návrat Avatara (The Avatar Returns)
3. Jižní vzdušný chrám (The Southern Air Temple)
4. Bojovnice z ostrova Kyoshi (The Warriors of Kyoshi)
5. Omashský král (The King of Omashu)
6. Uvěznění (Imprisoned)
7. Svět duchů: Zimní slunovrat, 1. část (The Spirit World: Winter Solstice, Part 1)
8. Avatar Roku: Zimní slunovrat, 1. část (Avatar Roku: Winter Solstice, Part 2)
9. Svitek ovládání vody (The Waterbending Scroll)
10. Jet (Jet)
11. Velký předěl (The Great Divide)
12. Bouře (The Storm)
13. Modrý přízrak (The Blue Spirit)
14. Věštkyně (The Fortuneteller)
15. Bato z vodního kmene (Bato of the Water Tribe)
16. Dezertér (The Deserter)
17. Severní vzdušný chrám (The Northern Air Temple)
18. Mistr ovládání vody (The Waterbending Master)
19. Sever v obležení: část 1 (The Siege of the North: Part 1)
20. Sever v obležení: část 2 (The Siege of the North: Part 2)
2. série
1. The Avatar State (The Avatar State)
2. The Cave of Two Lovers (The Cave of Two Lovers)
3. Return to Omashu (Return to Omashu)
4. The Swamp (The Swamp)
5. Avatar Day (Avatar Day)
6. The Blind Bandit (The Blind Bandit)
7. Zuko Alone (Zuko Alone)
8. The Chase (The Chase)
9. Bitter Work (Bitter Work)
10. The Library (The Library)
11. The Desert (The Desert)
12. The Serpent's Pass (The Serpent's Pass)
13. The Drill (The Drill)
14. City of Walls and Secrets (City of Walls and Secrets)
15. The Tales of Ba Sing Se (The Tales of Ba Sing Se)
16. Appa's Lost Days (Appa's Lost Days)
17. Lake Laogai (Lake Laogai)
18. The Earth King (The Earth King)
19. The Guru (The Guru)
20. The Crossroads of Destiny (The Crossroads of Destiny)
3. série
1. The Awakening (The Awakening)
2. The Headband (The Headband)
3. The Painted Lady (The Painted Lady)
4. Sokka's Master (Sokka's Master)
5. The Beach (The Beach)
6. The Avatar and the Firelord (The Avatar and the Firelord)
7. The Runaway (The Runaway)
8. The Puppetmaster (The Puppetmaster)
9. Nightmares and Daydreams (Nightmares and Daydreams)
10. The Day of Black Sun: Part 1 - The Invasion (The Day of Black Sun: Part 1 - The Invasion)
11. The Day of Black Sun: Part 2 - The Eclipse (The Day of Black Sun: Part 2 - The Eclipse)
12. The Western Air Temple (The Western Air Temple)
13. The Firebending Masters (The Firebending Masters)
14. The Boiling Rock: Part 1 (The Boiling Rock: Part 1)
15. The Boiling Rock: Part 2 (The Boiling Rock: Part 2)
16. The Southern Raiders (The Southern Raiders)
17. The Ember Island Players (The Ember Island Players)
18. Sozin's Comet: Part 1 - The Phoenix King (Sozin's Comet: Part 1 - The Phoenix King)
19. Sozin's Comet: Part 2 - The Old Masters (Sozin's Comet: Part 2 - The Old Masters)
20. Sozin's Comet: Part 3 - Into the Inferno (Sozin's Comet: Part 3 - Into the Inferno)
21. Sozin's Comet: Part 4 - Avatar Aang (Sozin's Comet: Part 4 - Avatar Aang)
Preacher