Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Postřelen

Zatímco se doktor Cottle snaží zachránit Adamův život, plukovník Tigh si začíná uvědomovat, že velení je víc než jen vydávání rozkazů. Tisk vyžaduje odpovědi, každý chce okamžité rozhodnutí a jeho to začíná přivádět ke starému příteli i nepříteli. K lahvi s alkoholem.

zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Nejhorší je, že na Galactice přistálo Kvórum dvanácti a dožaduje se setkání s prezidentkou Roslinovou. Tigh odporuje, ale jeho žena Ellen ho přesvědčí, že prezidentka se zbláznila a že když Kvórum dovolí setkání, jen to upevní jeho pozici.

Plán ale nevychází - chování Roslinové bylo zapříčiněno jen abstinenčními příznaky chamally, a když se setká s ostatními vůdci, oznámí jim, že je Vůdce, o kterém se mluví v Phytiiných svitcích a který je dovede k Zemi. Vzteklý Tigh přikazuje vykázat Kvórum z lodi.

Mezitím velí Lee Adama záchranné operaci na Kobol, aniž by věděl, že Cyloni připravili raketovou baterii, která je má sestřelit z oblohy. Povinnost dopadá na přeživší na Kobolu, kteří musí baterii zničit dříve než záchrana přiletí. Naneštěstí má šéf Tyrol nejen velké pochybnosti o Crashdownově plánu na zničení baterie, ale i o jeho velitelských schopnostech. Viceprezident Baltar má ještě větší obavy. Number Six ho totiž varovala, že jeden z nich během útoku zradí ostatní...

Zajímavosti

Populace více z této kategorie

47 862 přeživších

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir