Bylo, nebylo

Bylo, nebylo (Once Upon a Time) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ticho

Storybrooke: Obyvatelé Storybrooku pokračují v hledaní tajemné čarodějnice. Do města se vrací Neal.

Začarovaný les, před rokem: Baelfire a Belle se vydávají oživit Rampelníka.

Storybrooke: V Babiččině bistru se pořádá schůze, na které se probírá Rampelníkovo z mrtvých vstání. Regina se vydává zpátky na čarodějčinu farmu hledat nějaká zvláštní vodítka.

Mezitím Zelena pověřuje svoji létající opici, aby našla Rampelníka, který je na útěku.

Emma, Hook a Krasoňovi se vydávají do obchodu Mr. Golda za Belle, která jim může být užitečná. Belle slíbí, že se podívá po něčem, co by jim mohlo pomoct. Hook zůstává s Belle v obchodě, aby ji chránil. Během toho, co Hook a Belle hledají, do obchodu vpadne Neal, který okamžitě omdlí.

Zatím se Emma vrací do hotelu za Henrym. Emma posílá Henryho na ryby s Leroyem a jeho kamarády. Henrymu už dochází, že tohle není pro Emmu obyčejný případ, proto Emma slibuje, že ho do toho později zasvětí.

Neal je v nemocnici a nic si nepamatuje. Chce si s Emmou promluvit o samotě. Přeje si vrátit Henrymu paměť, aby se opět mohl vídat se svým synem, ale Emma je proti.

Regina se vrací na farmu, kde narazí na Robina Hooda. Ten jí opět nabízí své služby, které Regina znovu přijímá.

Hook dohlíží na Neala. Ten nehodlá zůstat v nemocnici, raději bude hledat svého otce. Neal přemluví Hooka, aby ho nechal jít.

David a Emma nacházejí Golda v lese. Gold má bolesti s křičí úplné nesmysly. Najednou se objevuje létající opice, která okamžitě zaútočí. David opici přemůže, ale Gold opět uteče.

Regina a Robin Hood pokračují v prohledávání farmy. Během hledání se sbližují a když Hood podává Regině sklenici s whisky, Regina si všimne Robinova tetování a okamžitě odejde.

Emma běhá po lese a narazí na Neala. Neal se k Emmě připojí a spolu hledají Golda. Emmě volá Belle a říká, že Neal by měl být dávno mrtvý…

Začarovaný les, před rokem: Belle a Baelfire se vydávají na Rampelníkův zámek, aby našli něco, co jim pomůže Rampelníka oživit. V knihovně Belle zapaluje svícen, ve kterém je uvězněný Lumiere. Ten jim prozradí, kde se nachází klíč ke kryptě Temného. Belle a Baelfire mají v plánu ráno okamžitě vyrazit na cestu. V zápětí se v zámku objeví Zelena, která chce přes Lumiera nalákat Belle a Baelfirea k oživení Temného.

Belle a Baelfire nachází kryptu, jejich plán na oživení Temného vychází, bohužel ne tak, jak čekali…

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kristie
lukascoolarik