Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter E-mail

Černá magie

Thuatha, čarodějka, která zabíjí všechno dobré, byla po dvě stě letech osvobozena ze svého skalního vězení.
Halliwellky navštíví Leo a vysvětlí jim, že jediný, kdo dokáže Thuathu porazit, je vyvolený - chlapec navštěvující místní střední školu. K jejímu zničení je však potřeba ještě kouzelné hůlky a tu má Prue prodat v aukci...

Dva výletníci vejdou do jeskyně, ve které jsou po stěnách nakreslená varovná znamení. Vyhloubí do stěny díru, ze které vytryskne kouř, skála se rozbije a vyjde z ní žena s hadem kolem krku. Kouzlem zmenší oba muže a předhodí je svému hadovi. Pak ho pošle hledat její kouzelnou hůl.
Mezitím je Prue v Bucklandu a připravuje se na točení dokumentu o aukcích. Telefonuje jí Phoebe, která pozoruje Piper a Dana venku jak se vášnivě líbají. Za Phoebe se přenese Leo s tím, že mají problém. Do domu přichází Piper v Danově objetí a další problém je tady.
V Bucklandu se začíná točit a Prue oceňuje ženě jménem Betty hůl(patřící zlé čarodějnici). Prue jí sdělí, že za takovou prastarou hůl může dostat až pět tisíc dolarů. Přichází ale Jack Sherridan a s Prue se dohaduje, že jí ty peníze za tu hůl nikdo nemusí dát a usmlouvá Betty, že jí dá tisíc dolarů dnes odpoledne, ta souhlasí a dá Jackovi adresu. Prue mu ji díky své moci vezme. Piper zatím řeší s Leem jak to mezi nimi vypadá. Pak jim Leo řekne o čarodějnici jménem Tuatha, kterou nemůže porazit žádná dobrá čarodějka, jen jediná osoba - vyvolený. Leo jim řekne, kde se vyvolený nachází a Piper s Phoebe jdou za ním. Zjistí, že je to student střední školy a jmenuje se Kyle. Holky ho chtějí nalákat na kouzla, protože jim Leo řekl, že se o ně zajímá. Piper ho zmrazí a pak si stoupne za něj. Kyle uvěří.
Doma mu Piper, Phoebe a Leo objasňují jeho úkol, že musí zabít Tuathu její holí a řeknou mu kdo jsou.
Kyle pořád nemůže uvěřit. Prue jde za Betty do jejího bytu a uslyší ji jak křičí. Prue tam vtrhne a uvidí tam stát čarodějnici, která svou hůl našla u Betty a právě ji s ní zabíjí. Prue čarodějnici odhodí, vezme s sebou hůl a uteče. Když chce Kyle odejít z domu pryč, přichází Prue a když přejde kolem Kylea, tak hůl začne zářit a Kyle uvěří. Kyle zkoumá hůl a sestry jdou nahoru podívat se do knihy, kde řeší problém s čarodějnicí. Leo jim opakuje, že ony ji porazit nemůžou, ale sestry to chtějí zkusit.
Mezitím zadním vchodem přijde Jenny, aby něco vyřídila Piper a uvidí Kyla s holí. Řekne jí, že je kouzelná, ale Jenny nevěří. Kyle se soustředí, hůl začne zářit a roztočí ji na jednom prstě. Pak přijde Leo a uvidí, co Kyle dokázal a vyprovodí Jenny pryč.
Čarodějnice v jeskyni najde svou knihu kouzel a objeví v ní kouzlo na svázání moci čarodějky, ke kterému potřebuje lidské srdce. U jeskyně potká jednoho muže a jeho srdce mu vyrve z těla. Sestry čarodějnici najdou na mapě křišťálem a jdou za ní. Prue jde do jeskyně první a Piper s Phoebe čekají venku. Čarodějnice ji překvapí. Prue zbavila moci, ale když se tam objeví Piper a Phoebe, raději zmizí. Leo doma cvičí Kyla v zacházení s holí a sestry vaří lektvary.
Čarodějnice pomocí dalších lidských srdcí sváže moc Piper i Phoebe. Kyleovi se s holí nedaří a chce s tím praštit a odchází z domu. Čarodějnice pošle svého hada, aby našel hůl a ten se zjeví v domě. Piper křičí a zjistí, že nemá svou moc. Její křik přivolá Kyla, který popadne hůl a hada zničí. Pak přichází čarodějnice, aby sestry zabila. Sestry na ni zkoušejí lektvary, ale jsou na ni příliš slabé.Č arodějnice použije na Phoebe a Lea uspávací lektvar a Piper s Prue "zabetonuje" do země.
Kyle se s čarodějnicí svou mocí přetahují o hůl, která poletuje ve vzduchu. Kyle ji k sobě díky psychické podpoře Piper a Prue přitáhne a čarodějnici zlikviduje. Hůl je rozbitá. Vše dobře dopadlo. Piper zůstává s Danem a Lea opouští. A Prue dá Jackovi rozbitou hůl, podle níž má teď jeho cenu.

HUDBA V EPIZODĚ

Free (Paula Cole)

Scéna po úvodní znělce.

Show Me (Bree Sharp)

Čarodějky vcházejí do P3 předat kouzelný předmět.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Černá magie
 • That Old Black Magic
 • 2. série, 6. epizoda (celkově 28. díl)
 • 11. listopadu 1999
 • 28. srpna 2011
 • 1999
 • 42 minut
 • www.imdb.com/title/tt0539441/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Awenor