Chicago Fire

Chicago Fire (Chicago Fire) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: CZ Titulky

stayedcrane456

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
CZ Titulky
21.11.2015 / 14:39:01 (před 96 týdny)
zdravím tvůrce cz titulků, předem chci poděkovat že se jimi vůbec zajímate,ale na druhou stranu mi to nedá a musím se zeptat: v každém díle je psáno že sponzorem překladu je web pozary.cz- tudíž se divím proč se na cz titulky tak dlouho čeká? slováci nejsou nikým sponzorováni a zvládají to o den až 2 dřív... dle mého nazoru pokud překlad někdo sponzoruje měly by se tyto titulky dělat prvotně , děkuji za osvětlení
andromache

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
22.11.2015 / 02:34:46 (před 96 týdny)

stayedcrane456 napsal(a):

zdravím tvůrce cz titulků, předem chci poděkovat že se jimi vůbec zajímate,ale na druhou stranu mi to nedá a musím se zeptat: v každém díle je psáno že sponzorem překladu je web pozary.cz- tudíž se divím proč se na cz titulky tak dlouho čeká? slováci nejsou nikým sponzorováni a zvládají to o den až 2 dřív... dle mého nazoru pokud překlad někdo sponzoruje měly by se tyto titulky dělat prvotně , děkuji za osvětlení

Jo, ale Slováci jsou tuším tři a my jenom dva. A děláme je prvotně, ale nezapomeň, že je máme jako koníčka.. Ten sponzoring nás vážně nevytrhne. Já mám sice momentálně času dost, ale Tatpare je pracovně vytížen, plus má svou půlku na překlad (byť se mu vždycky snažím nechat o něco míň než půlku) a k tomu ještě korekci a časování a věř tomu, že tyhle dvě věci jsou pěkná drbačka... Minimálně to časování umí s jedním pěkně zamávat. A jen tak mimochodem, zas tak moc za slovenským týmem nezaostáváme, max vždycky o pár hodin.. To snad už přežiješ ne? A malá rada na závěr.. Zkus si někdy něco přeložit jen tak ze srandy pro sebe tak, aby to dávalo smysl a nebylo to přeložené jenom strojově od strejdy Googla a pak se můžem bavit dál jo? Snad ti to jako osvětlení stačí. A myslím, že podobně by ti odpověděl každý titulkář.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
drako83

Cool level: 29
Ovečka Shaun

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.11.2015 / 20:47:57 (před 95 týdny)
Zdravím. Áno väčšinou máme titulky o niečo skôr ako CZ, ale otázka 1 dňa predsa nič nerieši. Ja viem, že všetci by ste chceli mať titulky najlepšie hneď, ale musíš to brať tak, že to robíme vo svojom voľnom čase na úkor iných vecí, ktoré sme v tú dobu mohli robiť. Náš tím je väčší ako CZ, ale je to jak kedy. Niekedy sme na to 4 a niekedy 2ja. Ten rozdiel je potom čítiť poriadne, ver tomu. Hlavne u CPD je preklad oveľa ťažší než u CFD a aj tam to potom naberá spozdenie. Ja sa k tomu tiež dostávam, až po práci, alebo až cez víkend. Musím súhlasiť s andromache, že jedna vec je preklad a druhá ten zbytok. Preklad je časovo menej náročný než korekcia a časovanie a viem o čom vravím... Načasovať niektoré časti je fakt masaker. Pre pochopenie si to predstav takto - EN titulky maju 6 slov a nejakych 25 znakov a čas zobrazenia napr. 1,4 sekundy. SK(CZ) preklad ale už bude mať tých slov 10 a znakov 45 a to je za 1,4 s strašne ťažké prečítať. Ideálne je časovať na 17 znakov za sekundu. Preto to zaberá toľko času. Takže tak krátke rozmedzie fakt nerieš. Ja mám seriály, u ktorých čakám na titulky oveľa dlhšiu dobu a neriešim to...
andromache

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
24.11.2015 / 00:20:07 (před 95 týdny)
drako83: Díky za zastání ;).
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
tatpare

Cool level: 41
Sheldon Cooper

OFF-LINE
Titulky k čtvrté sérii
31.5.2016 / 19:38:46 (před 68 týdny)
Zdravím, chtěli bychom poděkovat všem za stahování našich titulků. I když to někdy nebylo jednoduché a protahovalo se to. Užijte si všichni volna a prázdnin. A snad se při příští sezóně zase setkáme.
Editováno: 2x | Naposledy: 31.5.2016 / 19:39:31
imrik

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.6.2016 / 16:50:20 (před 67 týdny)
Děkuji všem, kteří se podíleli na vzniku CZ titulků, k tomuto seriálu pro nás neandrtálce :) Doufám, že budete pokračovat s další serií! Díky mooc!!!!
zena52

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.6.2016 / 09:21:14 (před 64 týdny)
Děkuji všem, kdo se podíleli na cz titulcích ke 4. sérii. Stahovala jsem web-dl, takže se ptám - bude prosím přečas posledních dvou dílů i na tento releas????
Díky.
Editováno: 1x | Naposledy: 3.7.2016 / 19:20:36
Seraphine313

Cool level: 84
Dr. Horrible

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.8.2016 / 01:44:11 (před 59 týdny)

zena52 napsal(a):

Děkuji všem, kdo se podíleli na cz titulcích ke 4. sérii. Stahovala jsem web-dl, takže se ptám - bude prosím přečas posledních dvou dílů i na tento releas????
Díky.

Taky bych se přimlouval za přečas posledních dvou dílů ;)

Abyste dosáhli skvělých výsledků, potřebujete dvě věci: plán a nedostatek času.
tatpare

Cool level: 41
Sheldon Cooper

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.8.2016 / 21:46:55 (před 59 týdny)

zena52 napsal(a):

Díky.

Seraphine313 napsal(a):

Taky bych se přimlouval za přečas posledních dvou dílů ;)

Přečas na web-dl releas u posledního dílu nahrán, 22. díl bude, hned jak se mi ho podaří stáhnout.

Editováno: 2x | Naposledy: 7.8.2016 / 21:48:11
zena52

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.9.2016 / 10:32:48 (před 55 týdny)
moc díky za přečas posledních dvou dílů na web-dl a doufám, že budete pokračovat i s 5. sérií
Předchozí