Chicago Fire

Chicago Fire (Chicago Fire) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: CZ Titulky

Tuleň

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Finanční příspěvek pro překladatele
1.3.2017 / 16:42:03 (před 24 týdny)
Žádné číslo účtu se tu v diskuzi neobjevilo.
Škoda, snaha byla.

Všem zainteresovaným překladatelům: Díky za Vaše překlady!! Jsou perfektní.
Katka Mrkvicová

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Crossover
4.3.2017 / 10:19:31 (před 23 týdny)
Chci se zeptat,jak bude probíhat překlad crossoveru,vzhledem k tomu že je k němu připojena i Justice,která je novinkou ??
drako83

Cool level: 29
Ovečka Shaun

OFF-LINE
Bez nadpisu
4.3.2017 / 21:02:19 (před 23 týdny)

Katka Mrkvicová napsal(a):

Chci se zeptat,jak bude probíhat překlad crossoveru,vzhledem k tomu že je k němu připojena i Justice,která je novinkou ??

SLOVENSKÉ titulky budú kompletné, takže aj s Jicago Justice.
Dnes sme dokončili fire+PD a ostáva nám práve Justice na ktorom pomali pracujeme :)

andromache

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.3.2017 / 17:50:09 (před 23 týdny)

Katka Mrkvicová napsal(a):

České titulky na Fire budou určitě, jak to bude s těmi ostatními částmi se ještě uvidí.. Když seženu pomoc, tak je zvládnu, když ne, tak vám asi budou muset stačit slovenské :(.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
llanc

OFF-LINE
dotaz
9.3.2017 / 13:26:48 (před 23 týdny)
Dobrý den,chci se zeptat zda-li mi může někdo napsat přesné díly crossoveru.Chicago vím ale ty další jako je PD,MED a Justice ;) a ještě rád bych poprosil v jakém pořadí jdou Fire je první a dál nevím.Děkuji s pozdravem Lukáš
drako83

Cool level: 29
Ovečka Shaun

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.3.2017 / 14:05:58 (před 23 týdny)

llanc napsal(a):

Dobrý den,chci se zeptat zda-li mi může někdo napsat přesné díly crossoveru.Chicago vím ale ty další jako je PD,MED a Justice ;) a ještě rád bych poprosil v jakém pořadí jdou Fire je první a dál nevím.Děkuji s pozdravem Lukáš

FIRE S05E15, PD S04E16, Justice S01E01. MED nebol samostatnou súčasťou crossoveru, ten je obsiahnutý v ostatných seriáloch :)

llanc

OFF-LINE
dotaz
9.3.2017 / 14:31:57 (před 23 týdny)

drako83 napsal(a):

FIRE S05E15, PD S04E16, Justice S01E01. MED nebol samostatnou súčasťou crossoveru, ten je obsiahnutý v ostatných seriáloch :)

aha takže med s crossoverem nemá nic společného?A náhodou nevíte kdy bude chicago PD ke stažení s tit.?

Editováno: 1x | Naposledy: 9.3.2017 / 14:33:27
andromache

Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.3.2017 / 14:11:57 (před 21 týdny)
Pokud někdo čekal na české titulky k 5x15, tak se konečně dočkal :D. Tímto se omlouvám, ale opravdu jsem byla víc v čudu než doma, takže jsem se k tomu fakt neměla kdy dostat....
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
VitekV

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.3.2017 / 23:17:58 (před 21 týdny)

andromache napsal(a):

Pokud někdo čekal na české titulky k 5x15, tak se konečně dočkal :D. Tímto se omlouvám, ale opravdu jsem byla víc v čudu než doma, takže jsem se k tomu fakt neměla kdy dostat....

Děkuji :-)

andromache

Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.3.2017 / 00:38:51 (před 21 týdny)

VitekV napsal(a):

Děkuji :-)

Rádo se stalo :-)