Doctor Who: The Infinite Quest

Doctor Who: The Infinite Quest (Doctor Who: The Infinite Quest) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Doctor!

Klasická 2D animace není v tomhle Doctorově starším kresleném kousku tak klasická a i když je lepší (dle mého názoru) než v mladším Dreamlandu, stejně byla celá taková prapdoivná a nedokázala mě pořádně vtáhnout. Jinak Martha Jonesová tady byla ještě otravnější než v seriálu, takže to celé zachraňuje zase jen Tennant, jehož Doctor je tentokrát... no, řekněme jiný, nudnější... Příjemným zpestřením byl také Anthony Head, respektive jeho poměrně charismatický hlas. Příběh sám o sobě rozhodně nebyl nejhorší, v hrané podobě by rozhodně fungoval mnohem, mnohem lépe, ale tentokrát byl holt slabší i scénáristicky, hlavně prostřední, téměř ničím zajímavá část, zbytek poměrně fajn. Takže jsem v předvečer Doctorova výročí musel udělit jen čtyří SLABŠÍ hvězdičky. 90%.

Avatar uživatele
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Doctor Who, ale přesto...

Je to sice Doctor Who a příběh je originální a velmi pěkný, ale všechno strašně shazuje úroveň animace. To je prostě nevýslovná hrůza. I Doctor Who: Dreamland měl animaci lepší. Za mě by seriál dostal 100% za příběh a 10% za animaci, takže jsem se rozhodl dát 90%.

Avatar uživatele
havlik.jakub666

1. října 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Animovaný Doktor

Zajímavá změna, kdy doktor nezachraňuje Zemi nebo jinou planetu, ale je vlastně na cestě za "pokladem". Kovoví ptáci jsou bezva, ale animace je jinak velice slabá.

Prison Break